2022-05-04 11:52:00

Paweł Miesiąc o przegranym meczu z Optibet Lokomotiv Daugavpils

Fot. Texom Stal Rzeszów
Fot. Texom Stal Rzeszów
Paweł Miesiąc, zawodnik z długoletnim stażem. Po trudnym meczu z PSŻ-em Poznań, gdzie nie zdobył ani jednego punktu, zawodnik powrócił do formy. W niedzielnym spotkaniu z Lokomotiv Daugavpils udało mu się zdobyć 8 „oczek” z bonusem, co dało realną szansę na wygraną tego meczu. Rzeszowianie przegrali tylko pięcioma punktami. W rzeczywistości jest to już trzecia przegrana tego klubu w sezonie 2022.  O swoim wyniku i przyczynach słabej jazdy, na łamach strony h69.pl wypowiada się Paweł Miesiąc.
 
- Paweł, 8 punktów z bonusem (2,2*,3,1,w) i niestety przegrana wynikiem 42:47. Pierwsze trzy biegi w Twoim wykonaniu bardzo dobre. Gorzej z kolei było w Twoich dwóch ostatnich startach. Jak ocenisz to spotkanie?

-
Punktowo, na pewno nie jestem zadowolony. Szkoda dwóch ostatnich biegów, w których jechałem. Jednak co najważniejsze, chodzi o wynik drużyny. W tych trzech meczach nie mogliśmy całym zespołem pojechać na swoim poziomie, zawsze gdzieś tych punktów brakuje. Jak nie moich zdobyczy, to kogoś innego. Mam nadzieję, że już w najbliższym meczu wreszcie wszystko ułoży się po naszej myśli, każdy trafi z ustawieniami i pojedziemy dobre zawody.

- W 14. biegu wszyscy zadrżeliśmy, bowiem zaliczyłeś bardzo nieprzyjemny upadek, lądując pod dmuchaną bandą na drugim łuku. Jak doszło do tej sytuacji?

- Przez chwilę było dobrze – wyszliśmy na 5:1 i tak jechaliśmy. Przez ramię zobaczyłem rywala z lewej strony i dojechałem bliżej Dawida. W momencie, kiedy składał się w łuk byłem blisko niego, przez co musiałem trochę odjechać na zewnętrzną i przy prędkości, którą miałem nie byłem w stanie utrzymać motocykla, po czym pojechałem prosto w bandę.

- Kilkanaście już lat temu miałeś okazję zdobywać punkty dla Lokomotivu Daugavpils. Powiedz, czy ten tor przeszedł znaczącą zmianę od Twoich ostatnich startów, czy też tego nie dostrzegłeś?

-
W tym meczu jechałem zupełnie inaczej, od czasu jak jeździłem tu w 2010 roku. Na pewno miałem punkt zaczepienia, bo jeżdżąc tutaj, wtedy na domowym torze mogłem się z nim dobrze zapoznać. Ale powiem szczerze, że od tamtego czasu ten tor zmienił się, więc trzeba było pracować nad sprzętem, by był szybki. Jednak najbardziej w tym wszystkim żałuję tego, że przegraliśmy, bo naprawdę z całą drużyną bardzo chcieliśmy tu wygrać.

- Wróćmy jeszcze do poprzedniego meczu domowego, gdzie podejmowaliśmy drużynę z Poznania. Po meczu przyznałeś, że długo przeżywałeś ten występ. Czy treningi w ubiegłym tygodniu i niedzielne starcie w Daugavpils pozwoliło Ci się chociaż trochę odbudować mentalnie?

-
Bardzo długo przeżywałem ostatni występ, to dla mnie trudny moment. Przez miniony tydzień trenowaliśmy i gdzieś z tyłu głowy dużo o tym myślałem. Bardzo żałuję tego meczu. Teraz chcę się w pełni skupić nad najlepszym dopasowaniem sprzętu do naszego toru, by nie popełnić tego błędu, który przydarzył się w tamtym meczu.

- Nasza drużyna znalazła się w trudnym momencie. Jako sportowcy, zapewne w tak ciężkich okresach potrzebujecie jeszcze więcej wsparcia ze strony Kibiców…

- Zdecydowanie tak. Niestety, jako drużyna zawiedliśmy Was w kolejnym meczu. Mam nadzieję, że w końcu się przełamiemy i zaczniemy równo punktować całym zespołem. Na tym nam najbardziej zależy – tu nie chodzi o indywidualne wyniki, ale o zgranie wszystkich zawodników, by każdy dokładał potrzebne nam punkty do całego dorobku. Bardzo potrzebujemy waszego wsparcia, bądźcie z nami!

Autor wywiadu: Adrian Niemczak
Źródło: h69.pl

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 9

Rozwiąż działanie =

hejka 2022-05-04 13:17:45 22 2

Jakiś zasmarkaniec leczy kompleksy buahahahahaha

~anonim 2022-05-04 13:06:13 18 2

Co to zaa idiota ? Hehe co za czubek nawiedzony hehe masz problem ;)
Za głupi jesteś żeby to zrozumieć ;)

hejka 2022-05-04 13:17:45 22 2

Jakiś zasmarkaniec leczy kompleksy buahahahahaha

Magysteer Żużelowiec 2022-05-04 15:17:25 1 14

Jakie trzeba mieć IQ żeby zrozumieć jazde w lewo do okoła? Czy jest wymagane jakieś wyższe wykształcenie czy wszystkie hamany ze wsi podkarpackich w przerwie między orka a parobkowaniem na budowie mogą przyjść na dziubanie słonecznika i kiełbe z grylla?

As 2022-05-04 16:36:26 13 0

Twoje IQ świadczy o twojej wrodzonej głupocie :)))!
Kompleksy dzieciaku leczysz ?

~anonim 2022-05-04 16:43:37 12 1

Jest śmieszne jak 22 głupków lata za jedną piłką :))))))
No i mają problem z trafieniem do bramki hahaha
To jest dopiero głupota ;)!

Eko Żużel w Tęczy 2022-05-04 16:57:57 1 9

A nie lepiej byłoby na koniach jeździć. Nie bardziej ekologincznie? Tez można mu dać marchewke po lewej stronie łba i tez będzie jak skończony tuman biegać w lewo nawet po błocie. a kupy konia beda robić za podłoże. eko frendli a smóród mniejszy niż od tego żużela i wy dziubiąc słonecznik bedziecie mogli na spokojnie poczuć sie jak w domu przy oborze.

ZONK ! 2022-05-04 17:00:30 9 1

Brawo dla Podk Live !

~anonim 2022-05-04 17:02:03 9 1

Pawełku może by tak już zakończyć karierę !

donica 2022-05-05 11:29:30 2 0

Pawełek złotówa obyś tak śmigał wożąc jedynki i zera aż do końca waszego marnego sezonu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij