2022-05-04 10:35:00

Klasa O Jarosław: Lider zremisował bezbramkowo z sąsiadem w tabeli! [Podsumowanie 25. kolejki]

Majówkę na sportowo spędzili piłkarze jarosławskiej klasy okręgowej! 3 maja została rozegrana kolejna kolejka zmagań. Hitowym i pełnym emocji spotkaniem miało być starcie lidera z drugą drużyną tabeli, jednak ten mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Przeczytajcie podsumowanie wszystkich starć.

W Ostrowie podział punktów. Tamtejszy Łęk zremisował 2-2 z Sanoczanką Święte. Jako pierwsi strzelać zaczęli gospodarze, ponieważ w 35. minucie między słupki trafił Tobiasz Duda. Później nastąpiło rozluźnienie i goście zdołali odrobić stratę, a także dołożyć jednego gola na plus. Autorami tych trafień byli Dawid Piwowar i Karol Niedźwiedzki. Remis dla Łęku uratował w doliczonym czasie gry Marcel Surmiak.

Nie było dużo emocji w starciu na szczycie. Liderujący LKS Skołoszów z wyjazdu wrócił z jednym punktem, lecz bez żadnego trafienia. Spotkanie z MKS-em Pogoń-Sokół Lubaczów zakończyło się wynikiem 0-0.

Z dobrymi humorami z boiska zeszli zawodnicy Startu Pruchnik, którzy na własnym stadionie wygrali 3-1 z notowanym wyżej Santosem Piwoda. Taki sam wynik padł w starciu zamykającego podium Promyka Urzejowice z Orłem Torki. Z pewnością gospodarze mogą być dumni ze świetnej postawy Dawida Dziedzica, który ustrzelił hat-tricka i dał wygraną swojego zespołowi. Autorem trafienia kontaktowego dla gości był w 65. minucie Krystian Stachura.

Jedna bramka GKS-u Orły dała im zwycięstwo z teoretycznie mocniejszym MKS-em Radymno. Przez większość spotkania wydawało się, że piłka nie wpadnie do siatki i kibice obejrzą bezbramkowy remis. Tak się jednak nie stało, a w 80. minucie Adrian Furtyk odnotował swojego premierowego gola.

Ostatni Czuwaj Przemyśl nie przełamał się i nie zdobył żadnego punktu. Porażka 0-1 tym razem nastąpiła w starciu z KS-em Szówsko po tym jak między słupki futbolówkę wpakował Dawid Golba. Identyczny rezultat odnotowano między Sanem Gorzyce, a Huraganem Gniewczyna, z tym, że to ci pierwsi zwyciężyli. Wynik ustanowił już w 14. minucie Wojciech Myłek i od tamtej pory gospodarze dzielnie bronili swojej wygranej.

Niezbyt dobrze radzą sobie Czarni Pawłosiów. We wczorajszym meczu z Płomieniem Morawsko przegrali 1-3. Wynik otworzył już w 9. minucie zawodnik gości- Grzegorz Owarzany. Potem strzelali jeszcze Rafał Niemczak i Kamil Pilch powiększając swoją przewagę i nie wpuszczając przeciwnika praktycznie wcale na swoją połowę. Bramkę kontaktową gospodarzy zapisał sobie Maciej Sikora.

Start Lisie Jamy dwa, Granica Stubno jeden. Taki wynik w trzeciomajowy wieczór padł w jarosławskiej okręgówce. Wyżej notowany Start dopisał sobie kolejne trzy punkty za sprawą Przemka Zygarlickiego oraz Piotra Szweda. Jedyne trafienie dla gości padło po strzale Patryka Pempusia.