2021-11-11 19:12:00

Wisłok Wiśniowa zagrał na piątkę! Pokonali Stal II Mielec

Adrian Nowak (na zdjęciu) zdobył gola na 4-2 w meczu ze Stalą II Mielec. (fot. Agnieszka Kulka)
Wisłok Wiśniowa nie był faworytem meczu ze Stalą II Mielec. Jednak podopieczni Andrzeja Szymańskiego zdobyli pięć bramek i sięgnęli po trzy "oczka".

Pierwszą bramkę w meczu pomiędzy Wisłokiem Wisniowa a Stalą II Mielec zdobyli goście. Na listę strzelców wpisał się Kamil Duszkiewicz, który wykorzystał błąd jednego z obrońców Wisłoka. Jednek już osiem minut później w Wiśniowej był remis. Tym razem bramkę głową strzelił Maksymilian Maik.

W 33. minucie podopieczni Andrzeja Szymańskiego objęli prowadzenie. Gola strzelił Patryk Sajdak, pięć minut przed końcem pierwszej połowy ponownie na listę strzelców wpisał się Duszkiewicz. Na przerwę z prowadzeniem schodzili gospodarze po golu Jakuba Zięby.

Po zmianie stron Wisłok Wiśniowa zdobył dwie kolejne bramki. Gole zdobyli Adrian Nowak oraz Bartosz Boduch. Ostatecznie Wisłok wygrał niespodziewanie 5-2.

Wisłok Wiśniowa:
Kaszuba - Zięba, Sajdak (90. Oliwa), Orzech, Złamaniec, Nowak (88. Dutka), M. Szymański (90. Zaborowski), B. Szymański, Krok, Maik (75. Kasperkowicz), Kovtok (77. Boduch) Szymański.

Stal II Mielec:
Gliwa - Szczepański (46. Marek), Zięba (60. Sosiński), Osuch, Wyparło, Czekaj, Maj, Guca (50. Galara), Lonczak (50. Sadłocha), Wyjadłowski (85. Mikiera), Duszkiewicz

jazda 2021-11-11 19:42:08

Dobre meczycho było dzisiaj we Wiśniowej. Pozdrawiam ta gwiazdę z pierwszego zespołu Mielca, który po każdej sytuacji miał jakieś pretensje do arbitrów. Nie przystoi takie zachowanie profesjonalnemu zawodnikowi.

Fan 2021-11-11 19:42:55

Warto wspomnieć o gwiazdorzeniu pseudo grajków z Mielca, jako rezerwy jedynej drużyny z ekstraklasy reprezentującej podkarpacie w Ekstraklasie zagraliście dno.. Wiśniowa was po prostu rozjechała gwiazdeczki i sprowadziła na ziemię. Nie wspomnę o bramce na 2-2 kiedy to pan wyparło wysyłał buziaczki w stronę kibiców Wiśniowej (może gej??) , Mielec nie pokazał nic oprócz prostackich fauli w którym jeden z zawodników z Wiśniowej pojechał do szpitala z rozciętą nogą i nie przeprosił nawet bo przecież jest z Mielca, a nie wspomnę o trenerze lub kierowniku tej pseudo drużyny który w przerwie spinał się z kibicami chcąc wyjść za bramę kiedy sam był na stadionie za siatka i nie przyszedł burak. "panowie" Mielca zagraliście dno, Wiśniowa klepała was jak chciała nie mieliście nic do powiedzenia. Napiszecie pewnie że buraczanka boisko hasiok, ale rezerwy ekstraklasy powinny zachować choć grosz szacunku a u was tego nie było. "panie " kapitanie wyparło zamiast gestykulować w stronę kibiców warto może zostać po treningu, zagrać na osiedlu z dziewczynami bo wszystkie bramki dla Wisłoka poszły twoja strona i byłeś bezradny nawet rezerwowi Cię kręcili jak chcieli ;) strzeliliście jedną bramkę pamiętajcie bo jedna była samobójcza a wasze zachowanie w drugiej połowie było po prostu prostackie. Kibicuje stali w Ekstraklasie ale wy swoim zachowaniem nie zasługujecie nawet na a klasę gwiazdeczki z Mielca. Brawo WISŁOK utarliście nosa pseudo gwiazdeczkom z mielca.

Widz 2021-11-11 19:44:52

Jakie boisko to było i jest kartoflisko

do kibiców z Mielca 2021-11-11 19:47:31

robicie kolejną zbiórkę na pomagamy.pl?

Kibic 2021-11-11 19:58:32

Extraklasa to produkt mocno przereklamowany to co wyprawial dzis bramkarz z Mielca ktory nie tak dawno byl pierwszym bramkarzem Stali Mielec w extraklasie tez nie przystoi takiemu gosciowi I jeszcze zoltko zarobil troche pokory panowie grajkowie z wielkich miast I klubow

Kibic_ 2021-11-11 20:19:50

Brawo Wisłok Wiśniowa, najlepszy mecz w tej rundzie, taką grę miło się ogląda. Kilku zawodników z Mielca chyba zapomnieli o tym, że przyjechali grać w piłke.. najwięcej do powiedzenia i pokazywania mieli Ci którym uciekło 6-7 akcji i z nich były bramki.. zachowanie bardzo nieprofesjonalne i gwiazdorskie, ale jak widać po wyniku tylko na tyle ich stać.

Kazek 2021-11-11 20:20:33

Specjaliści z ramienia UEFA do spraw infrastruktury zaraz zaczną z boiskiem. Dla wszystkich takie samo. W ekstraklasie się przewracają na takim równym lotnisku to nie dziwne że naturalne boisko przeszkadza. Jakby takie gwiazdy były to by się przygotowywały na następny mecz w ekstraklasie żeby wstydu Podkarpaciu nie robić

~anonim 2021-11-11 20:21:53

To nie boisko to ordynarny hasiok.

Kibic 2021-11-11 20:34:30

Brawo Bartek Boduch ktory przyszedl do nas z b klasowego Frysztaka robiles z gwiazdeczkami z Mielca maly wicher I jeszcze bramka szacun

wielok 2021-11-11 20:37:50

Bartek brawo brawo to co dziś zrobiłeś to majstersztyk walka była i brameczka, trener powinien częściej stawiać na Ciebie