2021-11-11 16:17:00

Skromnie, ale zwycięsko! Karpaty Krosno lepsze od Legionu Pilzno

Piłkarze Karpat Krosno wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Dariusza Liany w meczu 17. kolejki skromnie pokonali u siebie Legion Pilzno.

Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, choć zarówno Karpatom Krosno jak i Legionowi Pilzno nie można było odmówić woli walki i zaangażowania. W pierwszej odsłonie klarownych okazji było jak na lekarstwo. co niekoniecznie podobało się kibicom zgromadzonym przy Legionów 6. Do przerwy ostatecznie goli nie odnotowano.

W drugiej odsłonie było już trochę lepiej, a przewagę optyczką zyskali podopieczni Dariusza Liany. Ktośnianie częściej byli przy piłce oraz stworzyli sobie kilka okazj. Karpaty przed szansą objęcia prowadzenia stanęli w 60. minucie, bowiem otrzymali rzut karny za faul na Dominiku Kowalskim. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Dawid Król, który następnie pewnym strzałem pokonał golkipera Legionu.

Goście w kolejnych minutach próbowali nawiązać walkę z zespołem z Krosna, ale ten skutecznie odpierał ich ataki. Karpaty zaś cały czas szukały okazji do podwyższenia prowadzenia. Niezłą próbę miał w końcówce Karol Wajs, który ruszył z połowy boiska w "szesnastkę", ale trafił w bramkarza. Ostatecznie więcej goli nie padło i po meczu lepsze humory miał zespół z Krosna.

1-0 Dawid Król (60-rzut karny)

Wyniki meczów 17. kolejki:

No wymęczyli !

bik 2021-11-11 16:38:35

Gra tragedia ten zespól z meczu na mecz gra coraz gorzej bez pomysłu ogólny chaos .Najwyzsza pora zmienic trenera w Karpatach ale wątpie ze to nastąpi.

ks 2021-11-11 16:48:19

Halo Zarząd Legiony coście zrobili z tą piłką w Pilźnie . Wypad nieudaczniki z Zarządu za nia klubem łącznie z trenerem.

kibic 2021-11-11 16:50:21

Gra dramat długie piłki jak b klasie ,dwie linie obrona i atak środek leży.Panie Liana po co Pan nagrywa te mecze skoro pan wniosków nie wyciąga .

erarata 2021-11-11 16:51:41

Wypad nieudaczniki z Zarządu.

hul 2021-11-11 16:58:58

Jedynym sukcesem działaczy w Karpatach jest powstanie kafejki klubowej aby mogli prawić o wielkich Karpatach!

~anonim 2021-11-11 17:11:27

Brawo drużyna, brawo Trener, są 3 punkty w końcu. A Wy nieudacznicy życiowi co Wam w życiu wszystko wychodzi pochwalcie się swoimi sukcesami.

do hula 2021-11-11 17:21:16

Jest jeszcze jeden od trzech lat żadnego sponsora nie znaleść .

~anonim 2021-11-11 17:33:54

A PGNiG to co ? ośle jeden.

Piotr 2021-11-11 17:51:55

A ilu dzisiaj kibiców na trybuny przyciągnęła "super" gra KARPAT?
/ BO MNIE WYLECZYLI Z KIBICOWANIA NA STADIONIE MECZAMI Z POLONIĄ,TRZEŚNIĄ I KOLBUSZOWĄ /

~anonim 2021-11-11 18:06:00

No właśnie , bo z ciebie kibic sukcesu , a nie Karpaciarz.

Do Piotra 2021-11-11 18:16:45

Osobiście dziś policzyłem tych biednych i marznących fanatyków którzy jeszcze chcą to oglądać ta liczba ludzi to 120 mogłem się pomylić maks o 5 osób widowisko mizeria a te transfery Panie Liana to jest kpina szkoda na to patrzeć żadnego progresu tylko zjazd w dół.

Piotr do anonima 2021-11-11 19:43:14

Chciałbyś być takim kibicem - Karpaciarzem jak min. ja jestem. Swoją przygodę na Legionów rozpocząłem na w latach 70 ub. wieku, kiedy grali w Karpatach tacy zawodnicy jak Niżnik , Musiał, Pikuła, Zych. Potem była era młodych zdolnych z "Naftówki"- Puchar Polski i zwycięstwo z Odrą Opole / wtedy liderem I ligi /, Lechem Poznań. Przez lata gra w III lidze a na mecze przychodziło 2-3 tys. kibiców. Koniec lat 80 i początek 90 to gra w II lidze. Chodziło się na mecze u siebie i jeździło się za drużyną: Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Rzeszów ,Dębica, Przemyśl, Świdnik. Bywało, że drużyna mało strzelała bramek ale też niewiele traciła- ale było na co popatrzeć. Pamiętam jedną rundę gdzie po jej zakończeniu Karpaty miały 18 pkt i bilans bramek 8-3 i zajmowały 3 miejsce za Stalą Rzeszów i Wisłoką które miały tyle samo pkt. / zwycięstwo było wówczas za 2 pkt. / po 13 kolejkach. Można by dużo pisać.
Ale anonim wie lepiej...

~anonim 2021-11-11 20:17:53

Do redakcji nie piszcie bzdur, cyt.Niezłą próbę miał w końcówce Karol Wajs, który ruszył z połowy boiska w "szesnastkę", ale trafił w bramkarza.
Karol Wajs nie grał w tym meczu

Rocznik 1964 2021-11-11 20:25:34

Jeden pamięta jakieś czasy z przed 50 lat, które ni jak do dzisiejszego meczu nie mają znaczenia, i myśli, że najmądrzejszy, a drugi nie pamięta kto grał 5 godzin temu. Kto mądrzejszy ?

Karpaciarz 2021-11-11 21:21:21

W tamtym sezonie piłka w Krośnie się odradzała ale teraz to lipa. Ponoć brak kasy...

~anonim 2021-11-11 21:29:04

Przepraszam Wajs jednak grał sorry

do Karpaciarz 2021-11-11 21:36:10

Tak brakuje kasy, na wypłatę na ten miesiąc pożyczyli z Jasła, a na porzednią z Sanoka.
P.S. Na kolejną kombinują z Resovią.

do do hula 2021-11-11 22:07:36

Za nim coś napiszesz, to zapoznaj się ze słownikiem ortograficznym.

i do tego wyróżnionego hula 2021-11-11 22:14:10

Idąc Twoim tokiem myślenia to wydaje mi się, że nie jedynym, ale ważnym sukcesem jest to, że takie debile jak ty cały czas chodzą na Karpaty, pomijam to, że nie dają w spokoju oglądać innym meczu, dlatego od roku siedzę gdzie indziej.

~anonim 2021-11-12 05:15:23

sięgneły po 3 oczka bo zagrały z mizernym w tej rundzie Legionem

fakt 2021-11-12 10:50:32

W niedzielę będący na znoszącej fali Legion popłynie z Głogowią a w ostatniej kolejce z Tuczempami i będzie w ścisłej czołówce awansowej. A tak nawiasem to obecny trener już raz trenował klub z Pilzna i po kilku meczach został zwolniony, bo w oczy zaglądała degradacja.