2021-11-11 15:36:18

JKS Jarosław lepszy od MKS-u Arłamów Ustrzyli Dolne. Dwa gole Radosława Sochy

JKS Jarosław w niebiesko-czarnych strojach (fot. Michał Łabuś / archiwum)
JKS Jarosław pewnie pokonał MKS Arłamów Ustrzyki Dolne w meczu 4 ligi podkarpaciej. Gospodarze zwyciężli 4-1, a autorem dwóch trafień był Radosław Socha.

Jarosławianie wyszli na prowadzenie w 26. minucie spotkania. Sebastian Pawlak zagrał do Radosława Sochy, a tez po raz pierwszy tego dnia trafił do siatki. Kilka minut przed przerwą Socha zdobył drugiego gola i do przerwy JKS Jarosław prowadził 2-0.

Na kolejnego gola kibice czekać musieli aż do 73. minucie. Właśnie wtedy z rzutu wolnego przymierzył Kolumbijczyk Michel Cardenas podwyższając prowadzenie gospodarzy.

Kilka minut później jednego gola straty dla MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne odrobił Paweł Ziemba, ale na niewiele się to zdało. Na 10 minut przed końcem wynik spotkania na 4-1 dla JKS-u ustalił Sebastian Pawlak.

Dla drużyny z Ustrzyk Dolnych była to już czwarta porażka z rzędu.

1-0 Radosław Socha (26)
2-0 Radosław Socha (42)
3-0 Michel Cardenas (73)
3-1 Paweł Ziemba (76)
4-1 Sebastian Pawlak (80)