2021-07-17 13:10:09

sparing: Czarni Połaniec - Głogovia Głogów Małopolski 1-3

Piłkarze Głogovii Głogów Małopolski wygrali 3-1 z Czarnymi Połaniec w meczu sparingowym.

Do przerwy gracze czwartoligowej Głogovii Głogów Małopolski prowadzili dwoma golami. Pierwszą bramkę zdobył testowany Paweł Odrzywolski (ostatnio Strumyk Malawa), a na 2-0 podwyższył Przemysław Pyrdek.

Szczególnej urody był ten drugi gol - były zawodnik Cracovii pięknym strzałem zza połowy boiska przelobował bramkarza gospodarzy.

W drugiej odsłonie trzecią bramkę dla podkarpackiego zespołu strzelił Bartłomiej Buczek. Piłkarze Czarnych Połaniec zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Adriana Gębalskiego.

CZARNI POŁANIEC - GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 1-3 (0-2)

0-1 Paweł Odrzywolski
0-2 Przemysław Pyrdek
0-3 Bartłomiej Buczek
1-3 Adrian Gębalski