2021-06-12 22:57:00

Karpaty Krosno przegrały po ewidentnym błędzie sędziego z osłabionym Igloopolem Dębica

Karpaty Krosno przegrały z Igloopolem Dębica 1-2. Zwycięską bramkę goście zdobyli po błędzie sędziego. "Morsy" w tym spotkaniu zagrały "gołą jedenastką" z rezerwowym bramkarzem w ataku, który... zdobył pierwszą bramkę.

Igloopol Dębica objął prowadzenie już po dziewiętnastu minutach gry. Gola dla ekipy Grzegorza Lorka zdobył Łukasz Psioda, który nominalnie jest... bramkarzem. Jednak w tym meczu zagrał na ataku i strzałem głową pokonał Mateusza Krawczyka

Dziesięć minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Karol Wajs. Jednak to goście w tym meczu zdobyli komplet punktów. W 80. minucie ręką Piotr Syguła wybił piłkę z rąk Krawczyka, sędziowie nie zauważyli tego przewinienia i gola uznali.

Tym samym "Morsy" wygrały w Krośnie bez rezerwowych i z bramkarzem w ataku, co na pewno chluby nie przynosi podopiecznym Dariusza Liany, mimo że był to mecz o przysłowiową "pietruszkę".

0-1 Łukasz Psioda (19)
1-1 Karol Wajs (55)
1-2 Piotr Syguła (80)

Karpaty Krosno:
Krawczyk – Gawle, Stasz, Pelczar, Sikorski (86. Bober) – Wojtasik (46. Dziadosz), Król, Gierlasiński, Banks (46. Blezień), Wajs – Fundakowski (46. Majewski)

Igloopol Dębica:
Kosiński – Lamparty, Ligęzka, Stefanik, Wiszyński – Pyskaty, Rokita, Syguła, Ochab, Homik – Psioda

Parodia sędziowania PZPN powinien się tym faktem zainteresować. Sędziowie za ten mecz nie powini dostać wynagrodzenia. Jeszcze powini ponieść karę. Szok co to się wyprawia.

obserwator 2021-06-13 08:38:55

a ja zapytam w ten sposob: czy w sezonie 2018/2019 Karpaty narzekaly na sedziow gdy podyktowali karne z czego przynajmniej dwa byly mocno watpliwe ? No raczej nie. Wiec przestancie sie mazac i przyjmijcie na klate taki a nie inny wynik. Sedziowie nie raz i nie dwa skrzywdza was, nas i inne druzyny. Wasze biadolenie nic nie pomoze. Takich mamy nieudacznikow z gwizdkami !
ps. a dla chlopakow z Igloopolu - szacunek !

Xxx 2021-06-13 09:03:47

W komentarzach każdy jest taki cwany ciekawe czy też bylibyście tacy mądrzy jak wzięlibyście gwizdek i wyszli na mecz, czy by wam tak wszystko fajnie i dobrze wychodziło

B56 2021-06-13 09:19:12

No ale gość wybił piłkę reka z rąk bramkarza i co dwie osoby sedziuje i nikt nie widzi. Niech komputery sedziuja trzeba rzucić pomysł na Politechnike

B56 2021-06-13 09:20:23

Maradona takich numerów nie robił A dobry w tym był.

~anonim 2021-06-13 11:28:28

Igloopol w nastepnym sezonoe bedzie gral w ręczną heh.Wygrali i ciach bajera.Polowa sedziow jest po znajomosciach i z pilka mieli mniej do czynienia niz kibice.Nie potrafia interpretować i wczuc sie w role pilkarza bo nigdy w pilke nie grali.Ogolnie poziom okregówki i na lepiej sie nie ma.

7877 2021-06-13 11:44:16

Walka z lokalnym rywalem ?
Nie, oni to do piaskownicy i tyle

Do 7877 2021-06-13 12:59:49

Ciekawe.. Pokazali na gali fajterow. Mają swoje 5 minut teraz na Dębicy bo przez te parowy dużo osób ma wyroki, niech oweirw usuną konfidentów z Bobrowej i tych co sprzedawali. I będziemy gadać

Maniek 2021-06-13 13:01:03

Krajewski to się nawet wysłowić nie umie. Niech sobie przypomni że on tylko trenuje boks i nie kibicuje. Sam się klubu wypiera a teraz wielki chuligan lhe. Proszę cię, zamknij się! Parowy i tyle

~anonim 2021-06-13 13:12:23

Bolek Lolek i w dodatku oszust, załóżcie sekcje piłki ręcznej, pegieerowcy.

~anonim 2021-06-13 13:22:47

dwa "gwizdki" nie widzą a conajmniej 90 % kibiców widzi , to po co tam biegają?

~anonim 2021-06-13 13:25:46

Skoro jesteście takie kozaki to dlaczego Wisłoka siedzi na waszym sektorze podczas meczu? I to chyba taka akcja miała miejsce nie pierwszy raz.Was już nawet nie mam zna nazwać kibicami

~anonim 2021-06-13 14:22:24

Syguła czy stać Cię na to, żeby powiedzieć, napisać od siebie : przepraszam ?

do maniek 2021-06-13 16:24:12

Przestan pieprzyc głupoty. W owym czasie sie nie udzialał na KSW. Powiedz lepiej ilu was w krośnie? i na ostatnim meczu u siebie

kibic 2021-06-13 16:30:30

A sędziowie za ten cyrk dostali od pani prezes obiadki po meczu K>>>> parodia.

Maniek 2021-06-13 21:27:02

Tak on się nie udzielał wtedy, a komu kibicował i na mecze chodził i kogo gonił? Ale się ośmieszacie. Tak jak papiery są a wy zaklinacie rzeczywistość. Zawsze was nie było wy nic nie zrobiliście. Owszem. Mu was to standard

Bambo 2021-06-13 21:32:45

Za co ma przepraszać Syguła? Za to że bramkę strzelił? Wes się ogarnij człowieku i wstrzym ryj

~anonim 2021-06-13 21:49:26

Wiecie dlaczego na meczach Igloopolu nie ma kibiców? Bo pilnują piwnicy w której trzymają papiery hahahahahhah .Obsrance