2021-06-12 23:06:00

WATKEM Korona Rzeszów pokonała Wisłok Wiśniowa, który jednak postawił trudne warunki

Sezon w 4 lidze podkarpackieh powoli dobiega końca. Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów, w sobotę pokonali na wyjeździe Wisłok Wiśniowa.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Wisłok Wiśniowa z dobrej strony pokazał się na tle mistrza 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Andrzeja Szymańskiego mieli swoje okazje w meczu z WATKEM Koroną Rzeszów, ale brakowało przede wszystkiim skuteczności. Konkretniejsza była natomiast ekipa z Załęża, która rzutem na taśmę przed przerwą objęła prowadzenie, a przepięknym trafieniem popisał się Mateusz Kantor.

Podopiecznym Grzegorza Opalińskiego po zmianie stron wcale łatwo się nie grało, ale potrafili oni przeciwstawić się Wisłokowi. Ten dwoił się i troił, ale piłkę w siatce umieszczał mistrz. Najpierw w 73. minucie na 2-0 podwyższył Mateusz Jędryas, a po chwili ten sam zawodnik, wykorzystał "jedenastkę" i prowadził trzema bramkami.

Zespół z Wiśniowej nie chciał tak tego zostawiać i do końca próbował zdobyć chociaż honorową bramkę. Defensywa Korona spisała się jednak na medal, bowiem zachowała w tym meczu czyste konto. Już za tydzień ostatnia kolejka 4 ligi podkarpackiej. Rzeszowianie u siebie zmierzą się z JKS-em Jarosław, a Wisłok zagra na wyjeździe z Igloopolem Dębica.

0-1 Mateusz Kantor (45)
0-2 Mateusz Jędryas (73)
0-3 Mateusz Jędryas (76-rzut karny)

Wisłok Wiśniowa: Kaszuba - Stanek, Kuta (78. Kasperkowicz), Zięba, Orzech, Guzek (75. Złamaniec), Krok, Maik (46. Złotek), Wikor, Nowak, Szymański

WATKEM Korona Rzeszów: Janik (46. Pawlus) - Kardyś, Kocój, Konefał, Padiasek - Kantor, Bober (67. Maślany), Szary (65. Mazur), Dudzik (55. Zaborowski) - Piątek (75. Skiba), Jędryas

Żółte kartki: Szymański - Kocój

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg)