2021-06-12 21:02:00

Siarka Tarnobrzeg zgodnie z planem pokonała Hetmana Zamość

Siarka Tarnobrzeg nie miała większych problemów z pokonaniem zdegradowanego już Hetmana Zamość. Dublet dla ekipy dowodzonej przez Sławomira Majaka ustrzelił Dawid Bałdyga.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg w sobotnie popołudnie mierzyli się na wyjeździe z Hetmanem Zamość. Inny wynik niż zwycięstwo podkarpackiej ekipy byłby sporą niespodzianką, wobec czego "Siarkowcy" od początku ruszyli do ataku. "Zielono-czarno-żółci" przeważali na murawie, ale gospodarze także potrafili pokazać pazur, więc łatwo i przyjemnie wcale nie było.

Podopieczni Sławomira Majaka byli skoncentrowani i doskonale wiedzieli czego chcieli. Hetman dobrze grał w obronie, ale od 43. minuty przegrywał, a piłkę w siatce umieścił Mateusz Janeczko. Siarka tym samym na przerwę schodziła w bardzo dobrych humorach. Po zmianie stron, ekipa z Tarnobrzega robiła swoje i spokojnie szukała okazji do podwyższenia rezultatu.

Podkarpacki zespół na 2-0 trafił w 57. minucie, a autorem tego gola był Dawid Bałdyga. Przyjezdni nie zamierzali się zatrzywamywać i osiem minut później, Siarka po raz trzeci cieszyła się z bramki, a do siatki trafił ponownie Bałdyga. Humory u "zielono-czarno-żółtych" dopisywały, choć cały czas musieli oni mieć się na baczności. Zespół z Tarnobrzega prowadzenie dowiózł do końca i po meczu cieszył się z trzech punktów.

0-1 Mateusz Janeczko (43)
0-2 Dawid Bałdyga (57)
0-3 Dawid Bałdyga (65)