2021-06-12 15:43:00

Daniel Myśliwiec po meczu z Lechem II Poznań: Zawiedliśmy i to trzeba po prostu powiedzieć wprost

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Stal Rzeszów przegrała 0-2 z Lechem II Poznań. Tym samym w kolejnym sezonie nadal będzie grać w eWinner 2 lidze. Zobaczcie co po tym spotkaniu powiedział Daniel Myśliwiec.
 
- Myślę, że nie ma sensu na tym etapie rozmawiać o szczegółach dotyczących tego meczu, bo najsmutniejsze jest to, że zawiedliśmy i to trzeba po prostu powiedzieć wprost. Wiemy, jakie błędy popełniliśmy. Wiemy, że Stal i społeczność wokół niej zasługuje na więcej niż w tym sezonie. Od jutra zabieramy się do pracy i będziemy dążyć do tego, bo wiemy, że przyszły sezon będzie zdecydowanie lepszy ze względu na doświadczenia i wnioski, które mamy z tej rundy - powiedział Daniel Myśliwiec po porażce z Lechem II Poznań.
 
- Zespół będę oceniał przed zespołem, a moją pracę przed drużyną i moimi przełożonymi. Moją pracę będą oceniać moi przełożeni. Pozostawię to bez dalszego komentarza. O przyszłości wolałbym rozmawiać z konkretami, a na ten moment mamy tyle pracy, że nie chcę zdradzać jej kulisów, bo nie jest na to dobry moment - zakończył opiekun Stali Rzeszów.
 
YouTube Thumbnail
Play

Czytaj także

Komentarze (43)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.