https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-31 12:10:00

Przemysław Wrona wraca do PTG Sokoła Rawlplug Łańcut!

Przemysław Wrona został nowym zawodnikiem PTG Rawlplug Sokoła Łańcut! (fot. Sokół Łańcut)
Przemysław Wrona został nowym zawodnikiem PTG Rawlplug Sokoła Łańcut! (fot. Sokół Łańcut)
Przemysław Wrona został nowym zawodnikiem PTG Rawlplug Sokoła Łańcut! 28-latek wraca na Podkarpacie po pięciu latach.
 
PTG Rawlplug Sokół Łańcut zajął w sezonie 2020/21 trzecie miejsce w Suzuki 1 lidze koszykówki. Działacze klubu z Podkarpacia rozpoczęli kompletowanie kadry na kolejny sezon. Pierwszym zawodnikiem, który dołączy do ekipy z Łańcuta jest Przemysław Wrona. 28-latek w poprzednim sezonie grał w GKS-ie Tychy.
 
- Mamy pierwsze parafowane kontrakty na kolejny sezon. Zaczynamy od powrotu na stare śmieci doskonale wszystkim znanego Przemysława Wrony! Przemek to jeden z czołowych centrów pierwszej ligi. W sezonie 2014/15 i 2015/16 bronił już barw Sokoła. Potem przeniósł się do AZS Koszalin, Polonii Leszno, Kotwicy Kołobrzeg, aż wreszcie do GKS-u Tychy, gdzie pokazał w pełnej okazałości swoje umiejętności, a jego talent rozkwitł się na dobre - czytamy na stronie PTG Rawlplug Sokoła Łańcut.
 
- Wysoki, dynamiczny, kończący wszystko z góry. Doskonale odnajduje się pod obiema tablicami notując 11 pkt i 8 zbiórek na mecz. Wskaźnik eval w tym sezonie zatrzymał się na poziomie 16,9. Te imponujące statystyki wykręcił grając nieco ponad 22 minuty w każdym spotkaniu.  Zawodnik, który ociera się o double double w każdym spotkaniu, musi budzić respekt i właśnie takiego gracza trener Dariusz Kaszowski włącza do swojej układanki na przyszły sezon. Witaj Przemek ponownie w Łańcucie. Czuj się u nas dobrze i graj jak najlepiej potrafisz! - informuje ekipa z Podkarpacia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij