https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-31 16:45:00

Rafał Strączek młodzieżowcem maja w PKO Ekstraklasie!

fot. archiwum
fot. archiwum
Rafał Strączek został wybrany młodzieżowcem maja 2021 w PKO Ekstraklasie. To pierwsze takie wyróżnienie dla zawodnika PGE FKS Stali Mielec.
 
PGE FKS Stal Mielec w ostatniej kolejce zapewniła sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Walnie przyczynił się do tego ich bramkarz, Rafał Strączek. W związku z tym został wybrany młodzieżowcem maja.
 
- Młody golkiper nie uląkł się ciężkiego brzemienia odpowiedzialności w tym trudnym okresie. W czterech spotkaniach stracił tylko trzy gole (średnio raz na 120 minut), zachował jedno czyste konto i obronił dziesięć strzałów przeciwników (77% skuteczności). Po meczu 29. serii znalazł się nawet w najlepszej “jedenastce” ligowców - czytamy na stronie Stali Mielec.
 
To była jego pierwsza nominacja w karierze, a zarazem też pierwsza nominacja dla jakiegokolwiek piłkarza PGE FKS Stali Mielec. Przedstawiciele województwa podkarpackiego w Ekstraklasie zostali dzięki temu trzynastym klubem z laureatem tej nagrody w swoich szeregach. Premierowo też przypadła ona w udziale, któremuś z beniaminków rozgrywek.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

DĘBICA 2021-06-01 12:12:15 3 2

idealna promocja STALI MIELEC oraz sms-u.brawo młody,rozwijaj sie i graj jak najwyżej.powodzenia

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij