2021-05-31 12:23:00

Orzeł Przeworsk coraz bliższy utrzymania! Po bramce Huberta Bednarza pokonali Legion Pilzno

Orzeł Przeworsk wygrał z Legionem Pilzno! (fot. Orzeł Przeworsk)
Orzeł Przeworsk pokonał Legion Pilzno 1-0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Hubert Bednarz. Tym samym ekipa Pawła Załogi przybliża się do utrzymania w 4 lidze podkarpackiej.

Orzeł Przeworsk od początku meczu rzucił się do ataku w meczu z Legionem Pilzno. Gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje i jedną z nich w 14. minucie wykorzystał Hubert Bednarz.

Później z każdą minutą wzrastała przewaga gości, ale do przerwy wynik już się nie zmienił. W drugiej odsłonie niedzielnego pojedynku ekipa Pawła Załogi skupiła się na obronie oraz grze z kontry. Ostatecznie pomimo wielkiej przewagi Legion nie zdołał wyrównań i Orzeł wygrał 1-0. Tym samym piłkarze z Przeworska są coraz bliżej utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej.

- Bałem się tego meczu. Zostawiliśmy dużo zdrowia w meczu pucharowym. Widać było, że nie było dynamiki, polotu w naszej grze i męczyliśmy się. Zwycięstwo cieszy, a gra coż, najważniejsze są punkty - powiedział po spotkaniu Paweł Załoga, cytowany przez nowiny24.

1-0 Hubert Bednarz (14)