2021-05-15 22:11:00

W meczu rezerw, Resovia pewnie wygrała ze Stalą Stalowa Wola

Rezerwy Resovii poprawiły sobie humory po porażce z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej w sobotnie popołudnie pokonał drugi garnitur Stali Stalowa Wola.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem miały rezerwy Stali Stalowa Wola, ktore w środę pokonały Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Sobotnie spotkanie doskonale rozpoczęło sie dla drugiej drużyny Resovii, ktora prwadenie objęła w 10. minucie, a Macieja Siudaka pokonał Mikołaj Sypek. "Zielono-czarni" nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat.

Konkretniejszy tego dnia był jednak zespół "Pasiaków", który pięć minut później wygrywał 2-0, a na listę strzelców wpisał się Jarosław Czernysz. Rzeszowianie bardzo dobrze prezentowali się na murawie, choć "Stalówka" także miała swoje okazje. Przed przerwą podwyższyć mógł jeszcze z rzutu karnego Wojciech Daniel, ale jego intencje wyczuł Siudak.

Stal nie miała już nic do stracenia i po przerwie ruszyła do ataku, chcąc zniwielować stratę do ekipy gospodarzy. Podopieczni Adama Bukały oprócz dobrej dyspozycji z przodu, w sobotę także dobrze prezentowali się w defensywie. W 56. minucie było już 3-0, a tym razem gola zdobył Szymon Feret. Miejscowi próbowali jeszcze podwyższyć prowadzenie, jedank więcej trafień już nie odnotowano.

1-0 Mikołaj Sypek (10)
2-0 Jarosław Czernysz (15)
3-0 Szymon Feret (56)