2021-05-15 22:44:00

Kamil Oziemczuk bohaterem Avii Świdnik! Jego bramka zdecydowała o zwycięstwie nad Siarką Tarnobrzeg

Avia Świdnik podzieliła się punktami z Siarką Tarnobrzeg. (fot. Avia)
Avia Świdnik pokonała Siarkę Tarnobrzeg 2-1. O zwycięstwie gospodarzy zdecydował gol Kamila Oziemczuka z 90. minuty meczu!

Avia Świdnik już w pierwszej minucie meczu z Siarką Tarnobrzeg mogła objąć prowadzenie, jednak Mateusz Kompanicki nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji. W myśl zasady "co się odwlecze to nie uciecze" gospodarze zaledwie sześć minuty później wyszli za prowadzenie. Gola dla Avii zdobył Bartłomiej Poleszak, który popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu.

"Siarkowcy" nie poddali się i dwie minuty przed końcem pierwszej połowy Michał Bierzało uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy mieli swoje szanse. Jednak długo nie potrafili pokonać Macieja Kowala. Ostatecznie sztuka ta powiodła im się w 90. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Kamil Oziemczuk i trzy "oczka" zostały w Świdniku.

1-0 Bartłomiej Poleszak (7)
1-1 Michał Bierzało (43)
2-1 Kamil Oziemczuk (90)