2021-05-16 11:21:00

Ekoball Stal Sanok dwiema bramkami wygrała z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Ekoball Stal Sanok po okazałym zwycięstwie nad Legionem Pilzno, tym razem gościła na Wierchach ekipę Sokoła Kolbuszowa Dolna w ramach spotkania 28. kolejki IV ligi podkarpackiej, kibice zgromadzeni na stadionie w Sanoku byli świadkami dwóch trafień.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Spotkanie Ekoballu Stali Sanok z Sokołem Kolbuszowa Dolna było meczem o "sześć punktów", bowiem obie ekipy w tabeli grupy spadkowej dzieliło bardzo niewiele. Na pierwsze trafienie trzeba było czekać dopiero do 45. minuty spotkania, kiedy to dobre dogranie z rogu pola karnego dostał Kacper Słysz, który nie pomylił się w sytuacji oko w oko z bramkarzem Sokoła i tuż przed przerwą dał prowadzenie gospodarzom.

Gospodarze po rozpoczęciu drugiej połowy aby ponownie trafić do siatki potrzebowali niespełna kwadransu, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym doszło do drobnego zamieszania, a piłka znalazła się pod nogami Krystiana Kalemby, który pewnym strzałem podwyższył wynik spotkania na 2-0 i jak się później okazało właśnie takim rezultatem zakończyło się to starcie.

1-0 Kacper Słysz (45)
2-0 Krystian Kalemba (59)