https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-16 16:27:00

Ważna wygrana Lechii Sędziszów Małopolski! Pokonała na wyjeździe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

fot. Konrad Kwolek
fot. Konrad Kwolek
Lechia Sędziszów Małopolski w niedzielne popołudnie odniosła bardzo ważne zwycięstwo. Sytuacja podopiecznych Jakuba Słomskiego, ale wygrana z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska może dać trochę tlenu.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Sam mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem, a oba zespoły próbowały stwarzać sobie sytuacje. Brakowało przede wszystkim konkretów, a remis nikogo nie urządzał. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska końcówki pierwszej połowy z pewnością nie będzie miło wspominał, bowiem najpierw boisko za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, opuścił Oleg Moskalets, a po chwili na 1-0 trafił Bartłomiej Posłuszny.
 
W drugiej odsłonie, Lechia Sędziszów Małopolski broniła jednobramkowego prowadzenia, a Partyzant cały czas starał się nawiązać walkę z beniaminkiem. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego dwoili się i troili, ale wynik nie ulegał zmianie. Ostatecznie więcej goli już nie padło i po końcowym gwizdku, z bardzo ważnych trzech punktów cieszył się beniaminek z Sędziszowa Małopolskiego.
 
 
0-1 Bartłomiej Posłuszny (45)
 

Wyniki meczów 8. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 
Jeżeli ten tekst w jakiś sposób Ci pomógł albo sprawił, że spędziłeś miło czas - lub jeżeli po prostu chcesz wspomóc nasz rozwój, możesz "postawić nam kawę" ;) Wystarczy kilka kliknięć. Dziękujemy!
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

ks 2021-05-16 17:38:55 2 0

Tym meczem Partyzant przypieczętował awans do 5 ligi

lotto 2021-05-16 21:39:57 0 3

podziękujmy Śliwińskiemu za awans do piątej ligi 14 porażek na jesień i jeszcze przygotowuje drużynę do rundy wiosennej szok gdzie prezesi i teraz pięć porażek pod rząd to pokłosie jego przygotowań takich wyników powstydziłby się nawet wuefista ale podrzędny kopacz nie

Ja 2021-05-16 22:07:17 0 1

A mi się wydaje że wy już przed startem rozgrywek byliscie znów w klasie O bez wymówek Partyzanci nawet kursu w sts nie było że się utrzymacie...

Kibic 2021-05-17 11:52:05 4 0

Długo już chodzę na Partyzanta. Każda drużyna ma wzloty i upadki. Do wiecznie narzekających, co wolicie co jakiś czas 4 liga, piękny sezon w klasie okręgowej bez porażki, a może stabilną B klasę i derby lotniska z orłem pustyny ???

Odpowiedź pozostawiam wam, co do zarządu, ze świeczką szukać, od lat robią coś z małej miejscowości, gdzie blisko jest klub w dwutysięcznej wiosce z historią gry w 3 czy 4 lidze? Pieniądze czy sponsorów trzeba umieć pozyskiwać, a to jest i wielu zazdrości. Błędy się trafiają jak każdemu, a gra w okręgówce nie jest wstydem, do 4 ligi wrócimy. Pozdrawiam normalnych :)

KSW08 2021-05-17 15:55:12 1 1

Grać na jednym poziomie i nie szukać przygód chwilowych wyżej. Pilzno już 25 rok gra w tej samej lidze ,a mogli grać wyżej ale liczą siły na zamiary i dobrze im to wychodzi.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij