2021-05-15 21:15:00

Legion Pilzno pewnie pokonał Sokoła Nisko! Hat-trick Tomasza Baryczy

Legion Pilzno odkupił winy po ostatniej porażce z Ekoballem Stalą Sanok. Podopieczni Romana Gruszeckiego, w sobotę u siebie pewnie pokonali Sokoła Nisko.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Humory obu zespołów przed pierwszym gwizdkiem były dalekie od idealnych. Legion Pilzno przegrał z Ekoballem Stalą Sanok, zaś Sokół Nisko nie dał rady Polonii Przemyśl. Zapowiadało się więc ciekawe spotkanie. To lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy prowadzenie objęli w 15. minucie, a gola z rzutu karnego zdobył Tomasz Barycza.

31-letni pomocnik w sobotę bardzo dobrze prezentował się na murawie i piłka go szukała. Niżanie nie chcieli wracać do domu z pustymi rękami i za wszelką cenę próbowali znaleźć sposób na Legion, który dobrze grał w obronie. Gospodarze w 38. minucie podwyższyli na 2-0, a do siatki ponownie trafił Barycza. Sokół przed przerwą próbował jeszcze zmniejszyć straty.

Miejscowi skutecznie jednak odpierali beniaminka i po pierwszej połowie lepsze humory miał zespół z Pilzna. Sokół kontakt złapał tuż po zmianie stron, a "jedenastkę" pewnym strzałem wykorzystał Damian Juda. Podopieczni Pawła Wtorka dostali wiatru w żagle i po zadobyciu gola chcieli pójść za ciosem i doprowadzić do wyrównania.

Legion jednak przeczekał ataki rywala i sam także miał swoje okazje. Zespół dowodzony przez Romana Gruszeckiego był tego dnia konkretniejszy i w 65. minucie po raz trzeci na listę strzelców wpisał się Barycza. Gospodarze po chwili prowadzili już 4-1, a tym razem piłkę w siatce umieścił Tomasz Tragarz, który ustalił rezultat spotkania.

1-0 Tomasz Barycza (15-rzut karny)
2-0 Tomasz Barycza (38)
2-1 Damian Juda (47-rzut karny)
3-1 Tomasz Barycza (65)
4-1 Tomasz Tragarz (75)