https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-08 09:05:37

Dziś kolejna walka Sebastiana Decowskiego z Rzeszowa. Rywalem numer 1 w Europie!

fot. archiwum prywatne
fot. archiwum prywatne
Maj będzie obfitował w spore emocje związane ze sportami walki. Już dziś o 19:30 w ringu zobaczymy Sebastiana Decowskiego, trenującego na co dzień w Spartakusie Rzeszów. Jego rywalem będzie Dominik Dymiński, aktualny numer 1 wagi koguciej w Europie!
 
Ostatni pojedynek Sebastiana Decowskiego zakończył się kontrowersyjną porażką na punkty z Shamadem Erzanukaevem, jednak reprezentant Rzeszowa obiecał, że jeszcze swojemu przeciwnikowi zrewanżuje się tylko w zawodowstwie. Pojedynek z Dymińskim będzie dla 21-latka ostatnim w formule semi-pro i już na następnej gali Armia Fight zadebiutuje jako zawodowiec. 
 
Aktualny rywal Decowskiego legitymuje się bilansem 8-1-0, przegrał tylko jedną walkę z Cyprianem Wieczorkiem, a obecnie jest notowany na pierwszym miejscu w wadze koguciej w Europie. Dymiński jest 3 lata młodszy do rzeszowianina i będzie to jego debiut na gali Armia Fight. Początek pojedynku o 19:30 w TVP Sport. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij