https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-08 10:52:00

Spotkanie pomiędzy Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a Stalą II Stalowa Wola przełożone

Mecz pomiędzy Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a Stalą II Stalowa Wola odbędzie się w najbliższą środę. (fot. Konrad Kwolek)
Mecz pomiędzy Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a Stalą II Stalowa Wola odbędzie się w najbliższą środę. (fot. Konrad Kwolek)
Spotkanie 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a Stalą II Stalowa Wola zostało przełożone na najbliższą środę na wniosek klubu z Targowisk.
 
Nie odbędzie się w ten weekend mecz pomiędzy Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a Stalą II Stalowa Wola. Klub z Targowisk, że na ich wniosek spotkanie zostało przeniesione z soboty na środę. 
 
- Zarząd Klubu Partyzant MAL-BUD1 Targowiska informuje, że jutrzejsze spotkanie 28. kolejki IV ligi podkarpackiej (grupa spadkowa) ze Stalą II Stalowa Wola na prośbę naszej drużyny zostało przełożone na najbliższą środę, 12 maja na godzinę 17:30 - czytamy na stronie Partyzanta.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-05-08 14:27:11 0 0

A to po laniu w Sanoku?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij