https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-08 15:45:00

Przed ORLEN Upstream SRS Przemyśl dwa kroki do mistrzostwa 1 ligi!

fot. ORLEN Upstream SRS Przemyśl
fot. ORLEN Upstream SRS Przemyśl
Dwa mecze pozostały do rozegrania przemyskim Gladiatorom w walce o mistrzostwo I ligi gr. D. Zwycięstwa w tych spotkaniach, zapewnią zespołowi ORLEN Upstream SRS Przemyśl I miejsce w tabeli na koniec sezonu i udział w Turnieju Mistrzów, który rozegrany zostanie w dniach 28-30.05.21.
 
Pierwszy krok w drodze do osiągnięcia tego celu, trzeba wykonać w najbliższą sobotę. O godzinie 18:00, na parkiecie hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się mecz, w którym rywalem ORLEN Upstream SRS Przemyśl będzie zespół MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. Sobotnich przeciwników przemyskiej drużyny nie trzeba szerzej przedstawiać.
 
Klub z Piekar Śląskich od wielu lat występuje z powodzeniem na parkietach I ligi. W sezonie 2018/19 pewnie wygrał zmagania w pierwszoligowej grupie B, ale w związku z niespełnieniem wymogów licencyjnych, nie wziął udziału w barażu o Superligę. Bieżący sezon przyniósł wiele zmian kadrowych u naszych rywali. Drużyna została odmłodzona i aktualnie, po rozegraniu 17 meczów, zajmuje 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.
 
Wyraźnym faworytem tego meczu, wydaje się być zespół ORLEN Upstream SRS Przemyśl, ale mecze z drużynami ze Śląska, zawsze dostarczały wielu emocji i były bardzo wyrównane. Niestety, do końca sezonu nie zagra już Mateusz Kroczek, który czeka na operację kolana. Nieobecny w sobotę będzie również Andrzej Nowak, który ostatnio wyśmienicie wywiązywał się z roli zmiennika Tomka Kulki.
 
Niewątpliwie powyższe absencje to znaczne osłabienie przemyskiej drużyny, dlatego też trener Michał Kubisztal wprowadził wśród swoich podopiecznych pełną mobilizację przed tym jakże ważnym meczem. W przypadku triumfu nad Olimpią, zespół z Przemyśla mocni się na pozycji lidera.
 
W następnym tygodniu w związku z nieparzystą liczbą zespołów w lidze, popularni "Gladiatorzy" będą odpoczywali i z niecierpliwością oczekiwali na rozstrzygnięcia w meczach drużyn z Zamościa i Sosnowca. Jakakolwiek strata punktów przez te zespoły spowoduje, że już przed ostatnią kolejką przemyska ekipa zapewni sobie upragnione Mistrzostwo.
 
Przemyski zespół nie musi jednak oglądać się na rywali. W przypadku sobotniego zwycięstwa, wystarczy nam remis w hitowo zapowiadającym się ostatnim meczu sezonu, gdy pojedziemy do Sosnowca zrewanżować się za wstydliwą porażkę z I rundy.
 
Mecz z MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie odbędzie się niestety bez udziału publiczności. Klub gorąco zaprasza do oglądania tego spotkania w internecie. Informacje o relacji podane będą na stronie internetowej www.srsprzemysl.pl oraz oficjalnym profilu na portalu Facebook https://www.facebookcom/srsprzemysl.
 
ORLEN Upstream SRS Przemyśl zaprasza również do udziału w zabawie konkursowej zorganizowanej przez Klub, gdzie do wygrania są Klubowe koszulki oraz kubki. Wyłącznym Patronem zabawy jest Sponsor Tytularny przemyskiego zespołu - ORLEN Upstream www.orlenupstream.pl.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij