2021-05-08 20:18:00

Ekoball Stal Sanok bezlitosna dla Legionu Pilzno

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok nie mieli litości dla Legonu Pilzno. Zespół dowodzony przez Piotra Kota, pokonał rywala 3-0.

Oba zespoły do sobotniej potyczki przystępowały w bardzo dobrych humorach, bowiem zarówno Ekoball Stal Sanok jak i Legion Pilzno, w środę ograły swoich rywali. Mecz doskonale rozpoczął się dla ekipy dowodzonej przez Piotra Kota, która już w 5. minucie objęła prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Kalemba.

Sanoczanie nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnego gola, ale też szanowali prowadzenie. Podrażniony Legion natomiast próbował doprowadzić do wyrównania, lecz nie mogł znaleźć sposobu na obronę Stali. Nudy na Wierchach nie było, jednak ostatecznie więcej goli w pierwszej połowie nie padło.

Miejscowi w drugiej odsłonie kontrolowali przebieg meczu, ale też czasem ruszyli do ataku. Po jednej z takich akcji padł gol, a na listę strzelców wpisał się tym Sebastian Sobolak. Zespół dowodzony przez Romana Gruszeckiego nie tracił nadziei na korzystny wynik, jednak wraz z upływającym czasem, szansę na niego zaczęły maleć.

Ekoball Stal Sanok nie zadowalała się tym wynikiem i cały czas szukała okazji do jego podwyższenia. Gospodarze tego dnia byli konkretniejsi i w 85. minucie stanęli przed kolejną szasną strzelenia bramki, bowiem otrzymalu rzut karny. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Karol Adamiak, który pewnym strzałem umieścił ją w siatce.

1-0 Krystian Kalemba (5)
2-0 Sebastian Sobolak (64)
3-0 Karol Adamiak (85-rzut karny)