JKS Jarosław zremisował u siebie z Piastem Tuczempy

JKS Jarosław walczył do końca i doprowadził do remisu (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarze JKS-u Jarosław dzielnie walczyli i ugrali cenny punkt w derbach z Piastem Tuczempy. Podopieczni Marka Strawy mogą sobie zaś pluć w brodę.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

JKS Jarosław po zeszłotygodniowym remisie chciał pójść za ciosem i odnieść zwycięstwo w derbach z Piastem Tuczempy. Spotkanie było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia gola. Wynik spotkania rozgrywanego przy Bundurskiego 2, otworzył Jakub Kloc, który uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Tomasza Siryka.

Podopieczni Arkadiusza Barana po zmianie stron ruszyli do odrabiania strat. Miejscowi w 50. minucie skomplikowali sobie sprawę, bowiem w polu karnym faulował Maciej Saramak, za co ujrzał czerwoną kartkę. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Kloc, ale jego intencje wyczuł Siryk. To dodało skrzydeł ekipie z Jarosławia, która za wszelką cenę chciała doprowadzić do wyrównania.

Mecz derbowy był ciekawy, a okazje do zdobycia bramki miały oba zespoły, ale brakowało konkretów. "Piastunki" nie potrafiły wykorzystać przewagi i to sie na nich zemściło, bowiem JKS w końcówce spotkania strzelił gola na 1-1. Miało to miejsce 88. minucie, a gospodarze mieli rzut karny, który pewnie egzekwował Paweł Bartnik.

0-1 Jakub Kloc (45)
1-1 Paweł Bartnik (88-rzut karny)