2021-04-24 21:32:00

Przełamanie Sokoła Sieniawa! Pokonali Wisłę Sandomierz

Bartłomiej Purcha (na zdjęciu) zdobył jedną bramkę dla Sokoła Sieniawa. (fot. Patryk Górecki)
Piłkarze Sokoła Sieniawa w koncu się przełamali. Piłkarze Ryszarda Kuźmy po czterech porażkach z rzędu pokonali na własnym obiekcie Wisłę Sandomierz 2-0.

Sokół Sieniawa już po dwóch minutach gry objął prowadzenie w starciu z Wisłą Sandomierz. Niefortunna interwencją popisał się Marcin Sudy i skierował futbolówkę do własnej bramki. W dalszej części meczu piłkarze Ryszarda Kuźmy stwarzali kolejne sytuacje do podwyższenia prowadzenia, ale nie udało im się zdobyć kolejnej bramki.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Ostatecznie ekipa z Sieniawy wygrała 2-0, bowiem trzynaście minuty przed końcem meczu wynik spotkania ustalił Bartłomiej Purcha. Zatem Sokół zdołał się przełamać. Ostatnie trzy mecze ekipy z Sieniawy to porażki z Chełmianką Chełm, Wisłoką Dębica, Siarka Tarnobrzeg oraz Lewartem Lubartów.

1-0 Marcin Sudy (2-gola samobójczy)
2-0 Bartłomiej Purcha (77)