2021-04-24 20:35:00

Czarni 1910 Jasło zdobyli ważne trzy punkty! Ograli Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska

Czarni 1910 pokonali Partyzant MAL-BUD1 Targowiska w meczu o
Czarni 1910 pokonali Partyzant MAL-BUD1 Targowiska w meczu o "sześć punktów". (fot. Czarni Jasło)
Czarni 1910 Jasło okazali się lepsi od Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska w meczu o "sześć punktów" w 4 lidze podkarpackiej. Dwie bramki dla gospodarzy z rzut karnego zdobył Łukasz Urban.

Spotkanie pomiędzy Czarnymi 1910 Jasło a Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska od początku stało na dość dobrym poziomie. Obie ekipy stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramki. Pierwsi gola zdobyli gospodarze już w 10. minucie meczu. Gola dla ekipy z Jasła strzelił Łukasz Urban z rzutu karnego.

Siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy Robert Kozubal doprowadził do wyrównania. Gol ten był owocem zdecydowanych ataków ekipy prowadzonej przez Mateusza Ostrowskiego. Więcej bramek w pierwszej części już nie padło i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza odsłona sobotniego spotkania.

W 51. minucie po raz drugi piłkarze Czarnych Jasło wyszli na prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Krajewski. Napastnik ekipy z Jasła popisał się fenomenalnym uderzeniem.

Kolejne minuty upływały pod znakiem wyrównanej gry. Obie ekipy mogły zdobyć gola. Kozubal uderzył kąśliwie, ale jego strzał zdołał obronić Łukasz Lepucki. Pół godziny przed końcem meczu Urban wykorzystał drugą "jedenastkę" i ustalił wynik meczu na 3-1 dla gospodarzy. Warto dodać, że goście kończyli mecz w dziesiątkę.

1-0 Łukasz Uraban (10-rzut karny)
1-1 Robert Kozubal (38)
2-1 Marcin Krajewski (51)
3-1 Łukasz Urban (60-rzut karny)