Ważna wygrana Siarki Tarnobrzeg z Orlętami Radzyń Podlaski

Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski (fot. Patryk Górecki)
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg w dobrych humorach wrócą na Podkarpacie. Podopieczni Sławomira Majaka pokonali na wyjeździe ekipę Orląt Radzyń Podlaski.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Siarka Tarnobrzeg na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski jechała w dobrych humorach, bowiem tydzień temu pokonała TEXOM Sokoła Sieniawa. Sobotnie spotkanie nie było jednak porywającym widowiskiem, choć oba zespoły próbowały stwarzać sobie okazje. W 25. minucie zrobiło się niebiezpiecznie, bowuem na strzał zdecydował się Michał Kobiałka, ale futbolowka poleciała nad poprzeczką.

Na boisku niewiele się działo i do przerwy było 0-0. Po zmianie stron, nadal dominowała walka, a konkretów było jak na lekarstwo. Siarka prowadzenie objęła w 58. minucie, a piękną bramke z rzutu wolnego zdobył Bartosz Sulkowski. To dodało wiatru w żagle przyjezdnym, którzy rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Orlęta starały sie zmienić oblicze meczu, choć zbyt wiele do powiedzenia nie miały. Siarka próbowała pójść za ciosem i podwyższyć prowadzenie, jednak to ostatecznie się nie udało. Podopieczni Sławomira Majaka dobrze jednak grali w obronie i po końcowym gwizdku mogli się cieszyć z bardzo cennego kompletu punktów.

0-1 Bartosz Sulkowski (58)

Orlęta Radzyń Podlaski: Rojek - Chaliadka, Myszka, Perez, Kobiałka, Maj (64. Kołtunowicz), Rycaj (58. Welman), Filipowicz (64. Kalita), Nowosadko (58. Idzikowski), Wiatrak (79. Kuźma), Kamiński

Siarka Tarnobrzeg: Kowal - Bieniarz (65. Kowalik), Józefiak, Bierzało, Sulkowski, Janeczko, Duda, Tabor (82. Zmarzlik), Skrzypek, Rogala (74. Szołtys), Bałdyga (74. Gajewski)

Żółte kartki: Chaliadka, Myszka, Perez, Kamiński - Duda, Tabot

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław)