2021-04-25 13:44:00

Drugi garnitur Stali Mielec rozbił Ekoball Stal Sanok! Sześć bramek ekipy Janusza Hynowskiego

Rezerwy Stali Mielec rozbiły na własnym stadionie Ekoball Stal Sanok (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Janusza Hynowskiego nie mieli litości dla Ekoballu Stali Sanok. Drugi garnitur Stali Mielec wypunktował rywala, któremu zaaplikował aż sześć bramek.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Rezerwy Stali Mielec miały nienajlepsze humory po ostatniej porażce z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Podopieczni Janusza Hynowskiego za wszelką cenę więc chcieli się przełamać. Gospodarze strzelanie rozpoczęli już w 18. minucie, a bramkarza Ekoballu Stali Sanok, pokonał Krystian Kardyś. "Biało-niebiescy" nie zamierzali jednak na tym poprzestawać.

Mielczanie tego dnia bardzo dobrze się prezentowali i kwestią czasu były kolejne bramki. W 30. minucie było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Bajorek. Gospodarze nie odpuszczali i po chwili prowadzili już trzema golami, a do siatki trafił Wojciech Lisowski. Na tym emocje się nie skończyi przed przerwą gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza zespołu z Sanoka.

Stal w 42. minucie zdobyła bramkę numer cztery której autorem był Bajorek, a po chwili cieszyła się po raz piąty, po tym jak piłkę w siatce umieścił Przemysław Maj. Zespół dowodzony przez Janusza Hynowskiego w drugiej odsłonie nie był już tak skuteczny, ale gola zdobył jeszcze jednego, którego autorem był Bajorek, który tym samym skompletował hat-tricka.

1-0 Krystian Kardyś (18)
2-0 Bartosz Bajorek (30)
3-0 Wojciech Lisowski (35)
4-0 Bartosz Bajorek (42)
5-0 Przemysław Maj (43)
6-0 Bartosz Bajorek (60)