https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-25 16:03:00

Udany początek wiosny Polonii Przemyśl! Tym razem pokonała Sokoła Kolbuszowa Dolna

Polonia Przemyśl zrewanżowała się za jesienną porażkę Sokołowi Kolbuszowa Dolna (fot. archiwum)
Polonia Przemyśl zrewanżowała się za jesienną porażkę Sokołowi Kolbuszowa Dolna (fot. archiwum)
Początek ligowej wiosny dla Polonii Przemyśl jest całkiem udany. W sobotę "Przemyska Barcelonka" pokonała na wyjeździe Sokoła Kolbuszowa Dolna.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Polonia Przemyśl udanie zrewanżowała się za jesienną porażkę z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Ekipa "Przemyśkiej Barcelonki" strzelanie rozpoczęła już w 3. minucie, a Jakuba Bielenia pokonał Kamil Janas, który dobił uderzenie Marcina Babieczko. Przyjzedni nie zamierzali się zatrzymywac i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Podopieczni Waldemara Mazurka także mieli swoje sytuacje.
 
Konkretniejsza była jednak ekipa dowodzona przez Piotra Ciska, która w 17. minucie podwyższyła prowadzenie, a do siatki trafił Krzysztof Wojtanek. Sokół nie miał najlepszych nastrojów, choć szans do zdobycia bramek nie brakowało. Mimo okazji zarówno z jednej jak i drugiej strony, wynik już nie uległ zmianie i na przerwę w lepszych humorach schodzili goście.
 
Szybko po zmianie stron, Polonia miała świetną okazję do podwyższenia rezultatu, bowiem otrzymała "jedenastkę". Tą na gola zamienił Hryhorii Zanko. Miejscowi nie tak sobie wyobrażali niedzielną potyczkę, jednak liczy się to co jest w sieci. Sokół zdołał odpowiedzieć bramką Romana Ilinickiego z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Kamilu Aabie.
 
 
0-1 Kamil Janas (3)
0-2 Krzysztof Wojtanek (17)
0-3 Hryhorii Zanko (51-rzut karny)
1-3 Roman Ilnicki (68-rzut karny)
 
Sokół Kolbuszowa Dolna: Bieleń - Gorzelany, Ilnicki, Darłak (46. Skowron), K. Dziedzic (80. Szkolnik) - Sroka, Kołacz (65. Prokop), M. Mazurek (75. B. Dziedzic), Aab (75. Korab) - Miazga - Duszkiewicz (60. Miśko)
 
Polonia Przemyśl: Kuźma - Kowalski, Kuźniar, Zanko, Solarz (90. Hajduk) - Janas (66. Sedlaczek, 84. Gielarowski), Kazek, Błahuciak, Babieczko (68. Waligóra) - Wanat (90. Popynaka), Wojtanek
 
Żółte kartki: Ilnicki, K. Dziedzic, Sroka, Kołacz, Miazga, Duszkiewicz - Solarz, Kazek
 
Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg)
 

Wyniki meczów 5. kolejki grupy spadkowej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Do koordynator z PKS-u 2021-04-25 19:49:39 14 1

gościu ucisz się nie jesteś śmieszny tylko żałosny

Ha 2021-04-25 16:10:21 8 2

SKD już się nagrała :)))

Koordynator z PKS-U 2021-04-25 16:54:00 6 16

Teraz cały tydzień treningi w jednym z ośrodków szkoleniowych na fasolce, u Albertów albo odwyku w Żurawicy i w sobotę poprawiamy wynik Mielca z Sanokiem! Czy wygrywasz czy nie fasolka z tobą zawszeeeee!

Do koordynator z PKS-u 2021-04-25 19:49:39 14 1

gościu ucisz się nie jesteś śmieszny tylko żałosny

Autor 2021-04-26 12:08:55 3 0

Trzeba zobaczyć jak obserwator opisał pracę sędziów tego meczu zachowanie ich było poniżej godności normalnego człowieka . Boczny sędzia mówi do kibica s*********aj chamie. Święte krowy przyjeżdżają na mecz robią sobie co chcą są po prostu bez karni, mają za to płacone powinni być rozliczani za swoją pracę, jeżeli nie nadają się do takiej pracy powinni iść paść krowy a nie psuć meczu. Ale jak to w Polsce jest nic sędziemu nie zrobią bo pojedzie się poskarżyć do Brukseli. Wstyd i żenada jak są wyszkoleni i przygotowani sędziowie do meczu. Bezkarne święte krowy.

Obserwator 2021-04-26 15:58:34 1 0

Może wreszcie Kluby wezmą się za tych pseudo sędziów zaczną nagrywać ich zachowanie i pracę na boisku i po meczach. Przedstawia nagranie w związku niech związek wyciąga konsekwencje wobec swoich pracowników sędziów to związek wysyła ich na mecze. Kluby płacą sędziom za ich pracę nie małe pieniądze niech ponoszą sędziowie konsekwencje za swoje czyny na boisku.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij