2021-03-07 16:36:00

KS Wiązownica po raz kolejny strzelił trzy gole i wygrał z Chełmianką Chełm

KS Wiązownica wygrał z Chełmianką Chełm (fot. Patryk Górecki)
KS Wiązownica w meczu 23. kolejki 3 ligi gr. IV odniósł zwycięstwo z Chełmianką Chełm. Podopieczni Jacka Piszczka początek ligowej wiosny mogą uznać za całkiem udany.

KS Wiązownica cel na ten mecz miał jeden, a mianowicie pójść za ciosem i wygrać z Chełmianką Chełm. Podopieczni Jacka Piszczka do dzisiejszej potyczki przystępowali w bardzo dobrych humorach, bowiem tydzień temu pewnie ograli Hetmana Zamość. W 17. minucie było już 1-0 dla ekipy "czerwono-białych", a na listę strzelców wpisał się Kacper Rop.

Zespół z Chełma nie zamierzał tak tego zostawać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Miejscowi skutecznie jednak odpierali ataki Chełmianki, która nie dawała za wygraną. Zespół Tomasza Złomańczuka do wyrównania doprowadził w 27. minucie, a gola zdobył Tomasz Brzyski, który przymierzył z rzutu wolnego. Obie ekipy w pierwszej połowie stworzyły sobie jeszcze kilka okazji, ale wynik już nie uległ zmianie.

Piłkarze Jacka Piszczka w drugiej połowie zagrali bardzo dobrze i pokonali ostatecznie zespół z Chełma. Prowadzenie dla miejscowych odzyskał w 66. minucie Wojciech Trochim, dając tym samym wielką radość beniaminkowi z Wiązowcnicy. "Czerwono-biali" ruszyli do ataku, celem zamknięcia meczu i to udało się w doliczonym czasie gry, a wynik podwyższył Kacper Rop.

1-0 Kacper Rop (17)
1-1 Tomasz Brzyski (27)
2-1 Wojciech Trochim (66)
3-1 Kacper Rop (90)

KS Wiązownica: Cynar - Bentkowski, Staszczak, Mac, Gliniak - Kmiotek, A. Kasia, Janiczak - Gil, Trochim, Rop