2021-02-27 18:05:00

Sparing: Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 4-1

Piast Tuczempy pewnie pokonał Polonię Przemyśl (fot. archiwum)
Zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny trwa w najlepsze. W sobotę na boisku w Arłamowie, Piast Tuczempy zmierzył się Polonią Przemyśl.

Zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny trwa w najlepsze. W sobotę na boisku w Arłamowie, Piast Tuczempy zmierzył się Polonią Przemyśl. Spotkanie zakończyło się wygraną podopiecznych Marka Strawy w stosunku 4-1. Jako pierwsi prowadzenie objęli jednak gracze "Przemyskiej Barcelonki", a do siatki w 15. minucie trafił zawodnik testowany.

Radość Polonii trwała jednak zaledwie cztery minuty, bowiem po tym czasie wyrównał Łukasz Tyrawski. Po chwili było już 2-1, a na listę strzelców wpisał się Karol Wota. W pierwszej odsłonie odnotowano jeszcze jednego gola. Jego autorem był Damian Demski z rzutu wolnego. "Piastunki" jeszcze raz pokonały bramkarza ekipy z Przemyśla, a konkretnie uczynił to Arkadiusz Wielgosz.

Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 4-1 (3-1)

0-1 Zawodnik testowany (15)
1-1 Łukasz Tyrawski (19)
2-1 Karol Wota (21)
3-1 Damian Demski (30)
4-1 Arkadiusz Wielgosz (86)

Piast Tuczempy: Szularz - Stopyra, Demski, Wota, Hawryłko, Czub, Sas, Zawodnik testowany, Buczkowski, Tyrawski oraz Jasiewicz, Strawa, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany