https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-02-27 17:12:00

Suzuki 1 Liga: WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Rawlplug Sokół Łańcut zagra na wyjeździe z WKK Wrocław (fot. archiwum)
Rawlplug Sokół Łańcut zagra na wyjeździe z WKK Wrocław (fot. archiwum)
Transmisja na żywo z meczu 25. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy WKK Wrocław a Rawlplug Sokołem Łańcut jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 Rawlplug Sokół Łańcut na wyjeździe zagra z WKK Wrocław w meczu 25. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego do dzisiejszego spotkania podchodzą w nienajlepszych humorach, bowiem w minionej kolejce, przegrali na wyjeździe dość niespodziewanie z Wisłą Chemart Kraków. Dziś żółto-czarni z pewnością będą odkupić winy i wygrać. Rywal ekipy z Łańcuta ostatnio przegrał u siebie z Księżakiem Łowicz. Zapowiada się więc ciekawe starcie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij