2021-02-27 16:09:00

KS Wiązownica pewnie pokonał Hetmana Zamość na inaugurację

KS Wiązownica pewnie pokonał Hetmana Zamość (fot. Patryk Górecki)
KS Wiązownica udanie zainaugurował piłkarską wiosnę w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Jacka Piszczka pewnie pokonali Hetmana Zamość.

Dzisiejsze spotkanie doskonale rozpoczęło się dla KS-u Wiązownica, który już w 2. minucie objął prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Kasia. Podopieczni Jacka Piszczka nie zamierzali jednak na tym poprzestawać i jak najszybciej rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Hetman Zamość nie tak zapewne wyobrażał sobie początek rundy.

"Czerwono-biali" byli jednak bardzo zdeterminowani i w 18. minucie było już 2-0, a do siatki trafił Kacper Rop. Beniaminek z Wiązownicy nie zatrzymywał się i nadal szukał kolejnych goli, ale wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Zespół dowodzony przez Jacka Piszczka po pierwszej połowie miał bardzo dobre nastroje, jednak nie mógł pozwolić sobie na rozluźnienie.

Po zmianie stron, Hetman próbował jeszcze powalczyć, ale zespół z Wiązownicy dobrze prezentował się w obronie i skutecznie odpierał ataki miejscowych. W 60. minucie było już 3-0 dla beniaminka, a bramkędla niego zdobył ponownie Rop. Więcej goli już nie padło, wobec czego "czerwono-biali" udanie zainaugurowali piłkarską wiosnę w 3 lidze gr. IV.

0-1 Arkadiusz Kasia (2)
0-2 Kacper Rop (18)
0-3 Kacper Rop (60)