https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-27 16:23:00

Suzuki 1 Liga: Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zmierzy się na wyjeździe z Decką Pelplin (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zmierzy się na wyjeździe z Decką Pelplin (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 25. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Decką Pelplin a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Decką Pelplin w meczu 25. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego grają dziś bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o play-off. Humory dopisują, bowiem ekipa z Krosna ostatnio wygrała na wyjeździe z Weegree AZS Politechnika Opolska. Ekipa z Pelplina natomiast pokonała Pogoń Prudnik. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij