https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-23 15:11:00

Sparing: KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała KS Wiązownica w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała KS Wiązownica w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Trwa zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny. Dziś Wólczanka Wólka Pełkińska w meczu sparingowym zmierzyła się z KS-em Wiązownica.
 
Trwa zimowy okres przygotowawczy do piłkarskiej wiosny. Dziś Wólczanka Wólka Pełkińska w meczu sparingowym zmierzyła się z KS-em Wiązownica, beniaminkiem 3 ligi gr. IV. Spotkanie zakończyło się wygraną ekipy dowodzonej przez Marcina Wołowca w stosunku 3-1. Do przerwy prowadził zespół "czarno-czerwonych" 1-0, a gola zdobył Krzysztof Pietluch.
 
Warto wspomnieć, że przy stanie 1-0, rzutu karnego nie wykorzystał Wojciech Trochim. Doświadczony pomocnik jednak zrehabilitował się i później zdobył gola dla drużyny z Wiązownicy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1, a dla Wólczanki strzelali Kamil Matofij i Jan Peda.
 
KS Wiązownica testowała w tym meczu trzech graczy. Natomiast Wólczanka pięciu graczy. W zespole z Wólki Pełkińskiej zagrali tego dnia między innymi Przemysław Czado z Legii II Warszawa oraz Adrian Skrzyniak z PGE Stali Mielec.
 
KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 (0-1)
 
Bramki: Wojciech Trochim - Krzysztof Pietluch, Kamil Matofij, Jan Peda.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

jojo 2021-02-23 18:22:43 0 0

Tej zimy pogoda nie oszczędza piłkarskich muraw. Z tego powodu, najprawdopodobniej kilka spotkań (a może wszystkie...) inauguracyjnej kolejki rundy wiosennej 3. ligi zostanie rozegranych na sztucznych murawach.

W Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej słyszymy, że w kalendarzu nie ma wolnych terminów do przekładania spotkań - jest na to szansa w naprawdę wyjątkowych sytuacjach, gdy ewentualne rozegranie meczu będzie niebezpieczne dla zdrowia piłkarzy.

Ten problem dotyczy dwóch klubów z Podkarpacia, ponieważ w roli gospodarza w najbliższej kolejce grać będzie Wisłoka Dębica (mierzy się z Siarką Tarnobrzeg) i Wólczanka Wólka Pełkińska (jej rywalem będzie liderująca Wisła Puławy).
Najprawdopodobniej mecz Wisłoki z Siarką rozegrany zostanie na pełnowymiarowej, sztucznej nawierzchni Euroboiska w Dębicy, więc problemu z organizacją meczu nie będzie.

Dla nas to nie problem, bo trenujemy na tym boisku na co dzień. Nawet będzie to dla nas swego rodzaju handicap

- mówi Dariusz Kantor, trener Wisłoki.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Wólczanki, ponieważ mecz z Wisłą nie odbędzie się w Wólce Pełkińskiej.

- Na 99 procent zagramy na sztucznej murawie w Stalowej Woli. Wszystko na to wskazuje

- mówi Mariusz Olejarka, prezes Wólczanki.

- Oczywiście najlepiej byłoby grać na swoim boisku, jednak warunki na to nie pozwalają. Śnieg topnieje, po prostu nie wygląda to najlepiej. Mamy jednak nadzieję, że już kolejny mecz ligowy - w połowie marca - zagramy u siebie bez problemów. Prognozy pogody na to wskazują - dodaje Olejarka.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij