https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-23 14:55:00

Zmiany w Jedności Niechobrz. Paweł Młynarczyk nowym szoleniowcem

Paweł Młynarczyk poprowadzi Jedność Niechobrz. (fot. Jedność)
Paweł Młynarczyk poprowadzi Jedność Niechobrz. (fot. Jedność)
Paweł Młynarczyk poprowadzi Jedność Niechorz w rundzie wiosennej sezonu 2020/21. Zastąpił na tym stanowisku Sebastiana Kłeczka.
 
W Jedności Niechobrz doszło do zmiany trenera. Sebastiana Kłeczka zastąpił Paweł Młynarczyk, który pracuje już w klubie z Klasy O Rzeszów od początku okresu przygotowawczego. Do klubu z Niechobrza dołączył również Mateusz Świder, który będzie odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne w ekipie z rzeszowskiej "okręgówki".
 
- Od początku okresu przygotowawczego treningi zawodników Jedności Niechobrz prowadzone są pod okiem Pawła Młynarczyka. Nowy Trener prowadził grupy młodzieżowe w Orłach Rzeszów i Resovii Rzeszów. W piłce seniorskiej opiekował się zawodnikami naszego ligowego rywala Strumyka Malawa. Razem z nim do naszego zespołu dołączył Mateusz Świder, czyli trener przygotowania motorycznego - czytamy na stronie Jedności Niechobrz.
 
Kłeczek był grającym trenerem Jedności przez ostatnie 2,5 roku. Ma zostać w klubie w roli zawodnika. Ponadto z drużyną z Niechobrza trenuje Patryk Wiącek, który może zamienić Izolator Boguchwała na Jedność Niechobrz.
 
Jedność Niechobrz przygotowuje się do rundy wiosennej w Klasie O Rzeszów. Drużyna rozegrała do tej pory cztery mecze kontrolne. Podopieczni popularnego "Młynka" wygrali z Iskrą Jawornik Polski (1-0), zremisowali z Czarnymi Czudec (2-2) oraz musieli uznać wyższość Płomienia Marowsko (1-6) i Wisłoka Strzyżów (1-4).
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij