https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-23 19:05:00

Przemysław Czado piłkarzem Wólczanki Wólka Pełkińska!

Przemysław Czado na wiosnę będzie grał w Wólczance Wólka Pełkińska. (fot. Legia)
Przemysław Czado na wiosnę będzie grał w Wólczance Wólka Pełkińska. (fot. Legia)
Wólczanka Wólka Pełkińska wypożyczyła Przemysława Czado na pół roku z Legii Warszawa. 19-latek wraca do gry po przerwie spowodowanej chorobą. 
 
Przemysław Czado na wiosnę będzie grał w Wólczance Wólka Pełkińska. 19-latek wraca do gry po 1,5 rocznej przerwie spowodowanej chorobą. Ostatnio był zawodnikiem juniorów Legii Warszawa. Czado został wypożyczony na pół roku ze stołecznego klubu.
 
Czado to wychowanek Szkółki Piłkarskiej Orzełek Przeworsk. Jednak w przeszłości grał w gupach młodzieżowych Wólczanki. Przed sezonem 2015/16 trafił do grup młodzieżowych Stali Mielec. Po roku przeniósł się do Resovii. W sezonie 2017/18 zadebiutował w barwach "Pasiaków" w drużynie seniorów. Urodzony w Rzeszowie zawodnik pojawił się na boisku w 87. minucie ostatniego meczu sezonu. Rywalem Resovii było wówczas Podhale Nowy Targ.
 
Przed kolejnymi rozgrywkami wychowanek Wólczanki trafił do Legii Warszawa. Czado występował w drużynie grającej w Centralnej Lidze Juniorów. Wystąpił w 22 meczach "Wojskowych", na boisku pojawiał się głównie z ławki rezerwowych. Jednak pod koniec sezonu zdiagnozowano, że Przemysław Czado cierpi na zespół mielodysplastyczny. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij