https://www.dikyspray.pl/


2021-02-21 12:44:00

Mateusz Cetnarski został grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC!

Mateusz Cetnarski wiosną zagra na Zanzibarze (fot. Górnik Łęczna)
Mateusz Cetnarski wiosną zagra na Zanzibarze (fot. Górnik Łęczna)
Pochodzący z Podkarpacia, a konkretnie z Kolbuszowej Mateusz Centnarski ma nowy klub. Pomocnik został grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC, które gra w drugiej lidze Zanzibaru.
 
Pochodzący z Podkarpacia, a konkretnie z Kolbuszowej Mateusz Centnarski ma nowy klub. Pomocnik został grającym trenerem Pili Pili DB Jambiani FC, które gra w drugiej lidze Zanzibaru, a jego dyrektorem sportowym jest Żelisław Żyżyński, do niedawna dziennikarz Canal+ Sport. 32-latek ostatnio reprezentował barwy pierwszoligowej Korony Kielce.
 
Jesienią rozegrał 11 spotkań w Fortuna 1 lidze oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Zawodnik pierwsze kroki stawiał w Kolbuszowiance Kolbuszowa. Kolejnym klubem w jego karierze był UKS SMS Łódź. Ponadto występował także w UKS-ie SMS Bałucz, GKS-ie Bełchatów, Śląsku Wrocław, Widzewie Łódź, Cracovii, Sandecji Nowy Sącz, Górniku Łęczna, Stomilu Olsztyn oraz FK Tukums 2000.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

ciekaw 2021-02-21 15:59:45 2 1

Zaszczepił się już na żółtą febrę, dengę i malarię?

Smok z Syrenką 2021-02-21 19:35:47 1 1

Lebiega załatwił sobie emeryturkę u dyrektorka Gelka.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij