2021-02-20 18:49:00

Sparing: Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 4-1

Igloopol Dębica lepszy od Wisłoka Wiśniowa w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Zimowy okres przygotowawczy trwa w najlepsze. Igloopol Dębica w meczu sparingowym zmierzył się w sobotę z Wisłokiem Wiśniowa.

Zimowy okres przygotowawczy trwa w najlepsze. Igloopol Dębica w meczu sparingowym zmierzył się w sobotę z Wisłokiem Wiśniowa. Do przerwy prowadziła ekipa dowodzona przez Andrzeja Szymańskiego, a gola dla niej zdobył Mariusz Wiktor. "Morsy" po zmianie stron odrobiły stratę z nawiązką i ostatecznie wygrali 4-1. Dublet ustrzelił Kamil Rokita, a ponadto do siatki trafiali Łukasz Cyran oraz zawodnik testowany.

Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 4-1 (0-1)

Bramki: Kamil Rokita (dwie), Łukasz Cyran, Zawodnik testowany - Mariusz Wiktror