https://www.dikyspray.pl/


2021-02-20 15:04:00

Suzuki 1 Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Wisła Chemart Kraków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Rawlplug Sokół Łańcut zagra u siebie z Wisłą Chemart Kraków (fot. Patryk Górecki)
Rawlplug Sokół Łańcut zagra u siebie z Wisłą Chemart Kraków (fot. Patryk Górecki)
Transmisja na żywo z meczu 24. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Rawliplug Sokołem Łańcut a Wisłą Chemart Kraków jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut u siebie zagra z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych w meczu 23. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego do dzisiejszego spotkania podchodzą w nienajlepszych humorach, bowiem w minionej kolejce, przegrali na wyjeździe z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych. Dziś żółto-czarni z pewnością będą odkupić winy i wygrać. Rywal ekipy z Łańcuta ostatnio przegrał u siebie z Księżakiem Łowicz. Zapowiada się więc ciekawe starcie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij