https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-20 14:40:00

Suzuki 1 Liga: Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Weegree AZS Politechnika Opolska (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Weegree AZS Politechnika Opolska (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 24. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Weegree AZS Politechnika Opolska a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:30 Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Weegree AZS Politechnika Opolska w meczu 24. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego grają dziś bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o play-off. Humory dopisują, bowiem ekipa z Krosna ostatnio wygrała u siebie z Pogonią Prudnik. Ekipa z Opola natomiast przegrała z Grupa-Sierleccy Czarnymi Słupsk, wobec czego z pewnością dziś będzie chciała odnieść zwycięstwo. Spotkanie zapowiada się więc bardzo ciekawie
 
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij