2021-02-03 18:38:00

Porażka Developresu SkyRes Rzeszów z Unet e-work Busto Arsizio

Developres SkyRes Rzeszów wysoko przegrał Unet e-work Busto Arsizio (fot. Patryk Górecki)
Developres SkyRes Rzeszów w drugim meczu turnieju w Schwerin przegrał z Unet e-work Busto Arsizio. Podopieczne Stephana Antigi nie dały rady reprezentantowi ligi włoskiej.

Developres SkyRes Rzeszów liczył na wygraną w meczu z Unet e-work Busto Arsizio. Wczoraj podopieczne Stephana Antigi w tie-breaku przegrały z Palmberg Schwerin. Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły szły cios za cios. Taki stan rzeczy utrzymywał się do niemal samego końca seta. Ostatecznie jednak to zespół z Włoch wygrał w stosunku 25-23.

Druga odsłona spotkania była podobna jak poprzednia. Mecz był bardzo zacięty, a wynik oscylował wokół remisu. Rzeszowianki dzielnie walczyły, jednak w drugim secie ponownie lepszy okazał się Unet e-work Busto Arsizio, który pokonał popularne "Rysice" 25-22. Zespół z Podkarpacia tym samym stracił szansę na komplet oczek, ale nadal mógł zdobyć dwa punkty.

Włoszki w trzecim secie chciały zamknąć mecz i wygrać. Podopieczne Stephana Antigi liczyły zaś na złapanie kontaktu. Początek był wyrównanany, jednak z czasem te ekipa Busto Arsizio objęło prowadzenie, a następnie wypracowało sobie przewagę. Rzeszowianki próbowały jeszcze powalczyć, ale ostatecznie przegrały trzeciego seta 17-25, a cały mecz 0-3.

Developres SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizio 0-3 (23-25, 22-25, 17-25)