https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-03 11:15:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra dziś z rezerwami Śląska Wrocław (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra dziś z rezerwami Śląska Wrocław (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z zaległego meczu 7. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a rezerwami Śląska Wrocław jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:30 Miasto Szkła Krosno zagra u siebie z TBS Śląsk II Wrocław w zaległym meczu 7. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w sobotę odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo. Krośnianie pokonali w meczu 20. kolejki Zetkama Doral Nysę Kłodzko i dziś z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Jeśli chodzi zaś o zespół z województwa dolnośląskiego, to ten nie ma najlepszych nastrojów. Wrocławianie bowiem ostatnio przegrali na wyjeździe z Pogonią Prudnik
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij