https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-03 17:59:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - Pniówek Pawłowice 2-1

Stal Stalowa Wola pokonała Pniówek Pawłowice (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola pokonała Pniówek Pawłowice (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola rozegrała dziś kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia mierzyli się z Pniówkiem Pawłowice.
 
Stal Stalowa Wola rozegrała dziś kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia mierzyli się z Pniówkiem Pawłowice. Wynik spotkania w 2. minucie otworzył zawodnik testowany. Ekipa z wójewództwa śląskiego nie zamierzała tak tego zostawiać i ruszyła do odrabiania strat.
 
Zespół dowodzony przez Grzegorza Łukasika wyrównał w 25. minucie, a na listę strzelców wpisał się Przemysław Szkatuła. W meczu padł jeszcze jeden gol, którego autorem był Michał Mistrzyk. Opiekun "zielono-czarnych" w tym meczu przyglądał się czterem zawodnikom testowanym. "Stalówka" kolejny sparing zagra w najbliższą niedzielę, a rywalem będzie Górnik Łęczna. Spotkanie odbędzie się w Lubartowie.
 
Stal Stalowa Wola - Pniówek Pawłowice 2-1 (1-1)
 
1-0 Zawodnik testowany (2)
1-1 Przemysław Szkatuła (25)
2-1 Michał Mistrzyk (63)
 
Stal Stalowa Wola: Siudak - Waszkiewicz, Jarosz, Hudzik, Zawodnik testowany, Wojtak, Conde, Wiktoruk, Szifer, Zawodnik testowany, Mroziński oraz Korziewicz, Wietecha, T. Płonka, Khorolskyi, Jopek, Lebioda, Tłuczek, Mistrzyk, Zięba, Stępniowski, Pietrzyk, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij