https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-02 18:00:00

Pierwsze ruchy kadrowe w Partyzancie MAL-BUD1 Targowiska! Zespół opuściło czterech zawodników

Znane są pierwsze ruchy kadrowe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska (fot. Konrad Kwolek)
Znane są pierwsze ruchy kadrowe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska (fot. Konrad Kwolek)
Znane są pierwsze ruchy kadrowe w Partyzancie MAL-BUD1 Targowiska. Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u czwartoligowca, zespół opuściło czterech zawodników.
 
Znane są pierwsze ruchy kadrowe w Partyzancie MAL-BUD1 Targowiska. Jak czytamy na oficjalnym fanpage'u czwartoligowca, zespół opuściło czterech zawodników. Mowa o Luke Colemanie, Oliverie Williamie Morrisie, Damianie Szczurze i Jakubie Musiale. To nie koniec informacji, bowiem niepewna jest jeszcze przyszłość Michała Pelczara i Mykhailo Kavatsiuka.
 
Co jeszcze słychać w ekipie dowodzonej przez Łukasza Śliwińskiego? Bliski powrotu do ekipy z Targowisk jest Robert Kozubal, który ostatnio występował w Karpatach Krosno. W piątek Partyzant mierzył się z Naftą Jedliczę, którą pokonał 3-0, a relację z tego meczu możecie przeczytać TU. Opiekun "zielono-czerwonych" tego dnia przyglądał się trzem zawodnikom testowanym.
 

Wygrana w pierwszym sparingu; raport kadrowy Partyzanta. Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Nafta Jedlicze 3:0 (0:0) ...

Opublikowany przez Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska Poniedziałek, 1 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij