https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-12-21 19:02:00

Karpaty Krosno w świątecznej akcji dla domów dziecka! Biało-niebiescy przekazali prezenty

Dziś delegacja Karpat Krosno przekazała dary w ramach akcji
Dziś delegacja Karpat Krosno przekazała dary w ramach akcji
Karpaty Krosno zorganizowały świąteczną akcję dla domów dziecka. W tą włączyła się cała "biało-niebieska" społeczność, a dziś delegacja złożona m.in. z zawodników czwartoligowca, wręczyła prezenty.
 
Akcja "Całe Karpaty dla Domu Dziecka", polegająca na zbiórce darów w postaci chemii gospodarczej, środków czystości, sprzętu sportowego, słodyczy oraz żywności długoterminowej, została przeprowadzona przez całą "biało-niebieską" społeczność Karpat Krosno.
 
Do akcji włączył się zarząd, kibice, trenerzy, zawodnicy oraz wszelkie osoby z dobrym i otwartym sercem które bezinteresownie dołożyły swoją cegiełkę do tego pięknego daru, przynosiła do kawiarenki Karpaty w budynku klubu. Dziś delegacja złożona m.in. z zawodników przekała dary.
 
 
Akcje zainicjowano w poniedziałek 14 grudnia a jej finalizacja w postaci przekazania darów do domów dziecka w długim oraz Krośnie miała miejsce dnia dzisiejszego. Karpaty bardzo dziękują każdemu z osobna, kto dołożył cegiełkę do tej szczytnej inicjatywy. Klub podkreśla, że najważniejszym w tym wszystkim jest gest pomocy i radość zarówno darczyńców jak i obdarowanych.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Carol 2020-12-21 19:49:17 1 2

Beczki w ręce łacinie turlać bo miała być 1 liga haha,nawet hajto przyjechał

Jaro 2020-12-31 01:52:41 0 0

Fundi - nieprawidłowo założona maska.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij