https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-22 14:42:00

Plan sparingów KS-u Wiązownica [Zima 2021]

KS Wiązownica w zimie zagra siedem sparingów (fot. Patryk Górecki)
KS Wiązownica w zimie zagra siedem sparingów (fot. Patryk Górecki)
Znany już jest plan przygotowań KS-u Wiązownica do rundy wiosennej. Jacek Piszczek powrót do treningów zaplanował na 11 stycznia, a zespół w zimie rozegra siedem sparingów.
 
Beniaminkek 3 ligi gr. IV KS Wiązownica, przedstawił plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/21. Czerwono-biali na pierwszych zajęciach spotkają się już 11 stycznia. Jacek Piszczek swoim podopiecznym zaplanował siedem gier kontrolnych. Pierwsza odbędzie się 16 stycznia, a rywalem ekipy z Wiązownicy będzie trzecioligowa Wisłoka Dębica.
 
Tydzień później natomiast, zespół Jacka Piszczka zmierzy się z Orłem Przeworsk, który wiosną powalczy o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Beniaminek w planach ma także mecze z Apklan Resovią, która rywalizuje na co dzień w Fortuna 1 lidze oraz ze Stalą Stalowa Wola i Wólczanką Wólka Pełkińska z 3 ligi gr. IV. Sparingowy maraton zakończy starcie z ekpią Wisły Kraków występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Termin tejj potyczki nie jest jeszcze znany. 
 
Plan sparingów KS-u Wiązownica (zima 2021)
 
11.01 - pierwszy trening
16.01 - sparing z Wisłoką Dębica
23.01 - sparing z Orłem Przeworsk
30.01 - sparing ze Stalą Stalowa Wola
6.02 - sparing z Tomasovią Tomaszów Lubelski
13.02 - sparing z Apklan Resovią
20.02 - sparing z Wólczanką Wólka Pełkińska
termin do ustalenia - sparing z Wisłą Kraków CLJ

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij