2020-12-20 22:41:00

Pewna wygrana Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Asseco Resovia Rzeszów pewnie pokonała zespół z Radomia (fot. Patryk Górecki)
Asseco Resovia Rzeszów bez większych problemów pokonała Cerrad Enea Czarnych Radom. Podopeczni Alberto Giulianiego wygrali za trzy i nie przegrali nawet seta.

Początek meczu bardzo dobrze rozpoczął się Asseco Resovii Rzeszów, która szybko odskoczyła zespołowi Cerrad Enea Czarnych Radom. Podopieczni Alberto Giulianiego liczyli na zwycięstwo, choć goście starali się deptać po piętach ekipie znad Wisłoka. Spotkanie było wyrównane, a w końcówce pierwszego seta, zrobiło się bardzo zacęte.

Oba zespoły szły cios za cios, jednak ostatecznie seta wygrał zespół z Rzeszowa, w stosunku 32-30. Drugi set natomiast od pierwszych minut był wyrównany, a wynik przez długi czas był na styku. Z czasem to jednak miejscowi złapali przewagę, choć nie była ona zbyt duża. Asseco Resovia w końcówce dostała wiatru w żagle i wygrała 25-22.

Zespół znad Wisłoka w trzecim secie chciał szybko zamknąć sprawę, jednak Czarni Radom nie dawali za wygraną i cały czas wierzyli w odwrócenie karty. Podopieczni Alberto Giulianiego nie zamierzali być gościnni i konsekwentnie robili swoje. W końcówce zespół ze stolicy Podkarpacia mocniej przycisnął i ostatecznie zwyciężył seta 25-20, a cały mecz 3-0.

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3-0 (32-30, 25-22, 25-20)