https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-04 08:21:00

Arkadiusz Śliwa nie żyje. Był bramkarzem Igloopolu Dębica

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Jak poinformował oficjalny serwis czwartoligowca, zmarł jego były golkiper, który strzegł bramki w czasach gry na zapleczu oraz w piłkarskiej elicie.
 
Arkadiusz Śliwa, były bramkarz Igloopolu Dębica nie żyje. Jak poinformowała oficjalna strona czwartoligowca, były golkiper "Morsów" mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Miał 55 lat. Zawodnik bronił dostępu do bramki w czasach gry w 2 lidze oraz ówczesnej 1 lidze, czyli dzisiejszej Ekstraklasie. Ponadto wystąpił także w meczu z Resovią o awans do 2 ligi w 1990 roku.
 
Piłkarz w pierwszej drużynie pomiędzy słupkami zadebiutował w rundzie wiosennej sezonu 1984/1985 mając 20 lat. Był podstawowych zawodnikiem drugoligowej drużyny do momentu przyjścia do zespołu Aleksandra Kłaka. Naprzemiennie z Kłakiem bronili bramki Igloopolu do sezonu 1991/1992 w 1 lidze. Przez 7 lat kariery w Igloopolu zagrał w 78 meczach ligowych.
 

W Stanach Zjednoczonych w wieku 55 lat zmarł były bramkarz Igloopolu Dębica Arkadiusz Śliwa. W pierwszej drużynie...

Opublikowany przez LKS Igloopol Dębica Środa, 2 grudnia 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij