2020-12-02 19:08:00

Łatwe zwycięstwo Asseco Resovii! Pokonali na własnym parkiecie Aluron CMC Wartę Zawiercie

Asseco Resovia pokonała Aluron CMC Wartę Zawiercie 3-0 w zaległym meczu Plus Ligi. Najlepszym zawodnikiem meczu uznano Klemena Cebulj.

Siatkarze Asseco Resovii w pierwszym secie bez problemów ograła Aluron CMC Wartę Zawiercie. Początek seta był bardzo wyrównany, ale przy stanie 17-15 siatkarze z Rzeszowa zdobyli kilka punktów z rzędu i ostatecznie wygrali pierwszą partę 25-18.

W drugim secie od początku lepiej prezentowali się goście, jednak znów końcówka należała do podopiecznych Alberto Guilianiego i ponownie to oni wygrali seta. Tym razem 25-23. Ostatnia partia meczu to zdecydowana przewaga Resovii, ale goście się nie poddawali i walczyli do samego końca. Ostatecznie gospodarze po grze na przewagi wygrali 26-24.

Tym samym Asseco Resovia pokonała 3-0 Aluron CMC Wartę Zawiercie i dopisała trzy "oczka" do tabeli Plus Ligi. MVP spotkania uznano Klemena Cebulj. Był to mecz zaległy z 7. kolejki Plus Ligi. Po tej wygranej "Pasiaki" wskoczyły na 8. miejsce w tabeli.

Asseco Resovia - Aluron CMC Warta Zawiercie 3-0 (25-18, 25-23, 26-24 )