https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-04 13:12:00

Ostatni mecz trzecioligowej jesieni! KS Wiązownica jedzie udanie zakończyć rok do Białej Podlaskiej

fot. KS Wiązownica
fot. KS Wiązownica
Przed nami ostatni mecz trzecioligowej jesieni. Tegoroczne zmagania zakończy starcie beniaminka z Wiązownicy, który udaje się w daleką podróż do Białej Podlaskiej. Co może dać wygrana ekipie Jacka Piszczka?
 
Już jutro KS Wiązownica rozegra ostatni mecz w lidze, w 2020 roku. Każdy z pewnością przyzna że jest to rok pełen wrażeń, wobec czego zespół będzie chciał udanie go zakończyć. Spotkanie z pewnością nie będzie o przysłowiową "pietruchę", bowiem oba zespoły mogą jeszcze zmienić swoje miejsce w ligowej tabeli. Co może zyskać beniaminek?
 
Ekipa Jacka Piszczka w przypadku wygranej, przeskoczy rezerwy Korony Kielce oraz zbliży się do Lewartu Lubartów, który zajmuje aktualnie 13. miejsce. Podlasie Biała Podlaska także ma o co grać. Biało-zielono-żółto-czerwoni w przypadku zainkasowania trzech oczek, awansują na 18. miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV.
 
Emocji więc na pewno nie zabraknie, a jak tam humory u jednych i drugich? Beniaminek z Wiązownicy ostatnio wygrał w szalonym meczu w Kielcach i w bardzo dobrych nastrojach wrócił do domu. Białczanie natomiast mieli do odrobienia trochę zaległości. Zespół dowodzony przez Rafala Borysiuka przegrał w niedzielę ze Stalą Kraśnik aż 4-1.
 
Jutrzejsze spotkanie będzie historyczne, bowiem oba zespoły dopiero po raz pierwszy będą miały okazję się mierzyć w lidze. Zespół z Wiązownicy już dziś wyjechał do Białej Podlaskiej. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie w samo południe, a spotkanie zostanie rozegrane na sztucznej nawierzchni. Poniżej prezentuajemy przewidywany skład beniaminka na to spotkanie.
 
KS Wiązownica: Cynar - H. Kasia, Staszczak, Lorenc, Kumor - Wydra, A. Kasia, Gil, Rop, Janik – Michalik, Wydra

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij